Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 évesen még mindig a bulizás...

34 évesen még mindig a bulizás a legfontosabb dolog az életemben, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
17 éves korom óta járok discoba, mindenki azt mondta, hogy pár év aztán el fog múlni a varázsa. De valamiért nem így lett. Volt egy állandó 4 fős társaságunk ebből 2-en maradtunk meg. Gyakorlatilag ugyan úgy élünk mint a tinédzserek annyi különbséggel, hogy van egy jól menő vállalkozásunk, házunk, autónk. A péntek/szombat esti program viszont változatlan. Családalapítás még a messzi távolban sem dereng, valamiért jól érzem magam ezzel az életmóddal. A korombeliek persze totál idiótának néznek. Ti mit gondoltok erről?
2010. szept. 1. 01:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
hát szerintem ideje lenne felnőni 30 egynéhány évesen már nem a diszkó lenne a legfontosabb normális esetekbe hacsak nem a kis drogos krvákra hajtatok :) 21/l
2010. szept. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Én is annak nézlek :) de nem vagyunk egyformák. Van akinek később nő be a feje lágya, csak akkor vesztesz vele, ha te magad is úgy érzed. Mondjuk én lassan 25 évesen is hülyén érzem már magam egy discoban...tele van tizenévesekkel.
2010. szept. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Nekem cseppet sem szimpatikus mindaz, amit magadról írsz, de a te életed, a te dolgod. Semmin ne változtass mások véleménye miatt, ha ezzel nem bántasz senkit. Am nem vagy egyedül, az egyik rokonom már negyvenes, mégis pontosan úgy él, ahogy te, családról hallani sem akar, rendszeresen bulizik, állítja, hogy így boldog. Nem vagyunk egyformák, de ha neked jó így, akkor ne állj be a "sorba".
2010. szept. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
55%
Jól bírod,isten vagy ember :D
2010. szept. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%

A nagybátyám 60évesen vett el egy 30 éves thaiföldi nőt, aztán csináltak egy kislányt, aki most 15 éves.

A lány az apját nagypapának hívja az osztálytársai előtt, mert szégyelli őt hogy milyen öreg.


Szal ő sem siette el a család alapítást. Férfiaknak könnyű. A nőknek 40 éves kor előtt kell gyereket szülni.


Diszkóba addig jársz amíg kedved tartja, te dolgod.

Talán soha nem fogsz felnőni :)


A nagybátyám pl fiatal korában ejtőernyőzött, aztán nehéz búvár volt, de 60évesen már nem engedték túl mélyre a nyomás miatt.

Voltak belesetei pl egy muréna kettéharapta az egyik lábát. Ő 18 évesen disszidált Németországba, aztán Thaiföldön élt, most épp Spanyolországban lakik.


Most 75éves, sokat motorozik, még görkorizni is szokott.

Élvezi az életet de már a családjával.

És nem néz ki 60-nál többnek. :)


Figyelj, te dolgod hogy mit csinálsz. Pl ő nem dohányzik, nem iszik, a saját testét nem nagyon rongálja, de bulizni szeret, akármilyen öreg is :)

2010. szept. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
És mi a gond? Van rendes munkád, lakásod, kocsid, nem vagy a társadalom kárára. Innentől kezdve nem tudom, hogy kinek mi joga van hülyének nézni téged. Mert nem alapítasz már 25évesen családot, hanem pörögsz inkább? És?
2010. szept. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azért az is számít, hogy milyen helyre jársz. Ha komolyan ilyen mai trendi diszkóba az nagyon ciki. 16 az átlagéletkor. Mint egy középiskolás farsang. :/
2010. szept. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Legalább tényleg kiélvezed az életet! De nem lennék a párod helyébe az biztos.
2010. szept. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon is jól teszed amitt teszel.Én is ugyanígy élek,csak én nem disco-ba járok hanem rock koncertekre,motorostallálkozókra,motoros túrákra(mindenem a motorozás)kocsmákba estétől-reggelig.


Feleségem,gyerekem nincs,így senki nem szolhat meg,hogy miért nem a családommal figlalkozok :)


36/F

2010. szept. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt amiben te jól érzed magad.ez a te életed.amúgy ismerek én is ilyen embereket,szóval nem vagy egyedül ezzel a "problémával"25/l
2010. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!