Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 évesen még mindig a bulizás...

34 évesen még mindig a bulizás a legfontosabb dolog az életemben, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
17 éves korom óta járok discoba, mindenki azt mondta, hogy pár év aztán el fog múlni a varázsa. De valamiért nem így lett. Volt egy állandó 4 fős társaságunk ebből 2-en maradtunk meg. Gyakorlatilag ugyan úgy élünk mint a tinédzserek annyi különbséggel, hogy van egy jól menő vállalkozásunk, házunk, autónk. A péntek/szombat esti program viszont változatlan. Családalapítás még a messzi távolban sem dereng, valamiért jól érzem magam ezzel az életmóddal. A korombeliek persze totál idiótának néznek. Ti mit gondoltok erről?
2010. szept. 1. 01:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
49%
Nem olvastam vegig a valaszokat, de szerintem nem gaz. Csinalja amihez kedve van, jol elrendezte mellesleg, van jol meno vallalkozas, kocsi, haz, minden jon, aminek jonnie kell. majd ha a csaladalapitasnak jon el az ideje, akkor annak jon el az ideje. Szant szandekkal ugysem tud ezen valtoztatni, eljen amig lehet :) En azt mondom Carpe Diem!
2010. szept. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
51%

Ha meg haragszol ha nem én is idiótának nézlek.....bocsi,nem megbántani akarlak,de ez nem teljesen normális.Egy ennyi idős férfinak már bőven a családalapításon kellene járjon az esze.Sajnálom h a mai világban ez lett a "normális".DE ha semmi késztetést nem érzel a megkomolyodás iránt,csak azért ne élj valakivel és ne legyen gyereked,mert ez lenne a normális....ha nem tudsz megváltozni,akkor inkább hagyd,mert az eröltetéssel akár más életeket is tönkre tehetsz(pl.saját gyerek későbbiekben elhagyása)


23/N

2010. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
33%

Szia lelki társam. Én 38 vagyok, férfi és hasonlóan gondolkodom. Mondjuk mi a párommal nem járunk bulikba meg szórakozóhelyekre, de a fiatalos, életigenlő mentalitás az bennem is ugyanez. Későn érő típus vagyok.

Nekem is sokan mondták már, hogy nem a sportkocsimat kellene tutujgatni (nekem ez a mániám:) meg nem a kutyáinkat, hanem gyereket és ideje lenne ha benőne a vágyam és szégyelljem magamat, hogy még nincs, milyen egy egoista fszfej vagyok.

Namost, gondolatébresztő: ad1. Ha nem érzem magam még felnőttnek, akkor nem biztos, hogy jó apa lennék. ad2. Egy taknyos 19-20 éves gyerek, az akkori tapasztaltsági szinttel, kiéletlenül lesz jó szülő, vagy az, aki már szellemiekben és egzisztenciálisan is fejlettebb, érettebb? ad3. Az eszemmel belátom, hogy szaporodás nélkül kihalna az emberiség, az eszemmel belátom, hogy nagyon benne vagyunk a korban (a csajom idén lesz 30), de mit csináljak, ha egyszerűen idegesítenek a gyerekek és azoknak a fiataloknak a mentalitása is, aki afféle "tipikus szülők".


Nekem is egy örök vacilla, mert a páromat nem akarom az önzésemmel megfosztani az anyaságtól, de én meg nagyon jól megvagyok így. Száguldás, Porsche, szerelem :))

2010. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

07:26 vagyok és az előttem író 23N 07:24-nek.


Tehát szerinted az észérvek és a társadalmi elvárások miatt vaélakinek belső késztetés ellenére magára kellene erőltetni a konvencionalitást, mert ez "elvárható", "illdomos". "illendő" "úgy normális"???


Én is azt fejtegettem, hogy az eszemmel tudom, hogy az lenne a "normális". Node: aki nyomás hatására beleerőlteti magát az elvárásoknak megfelelő (és nem a saját akaratának) élethelyzetbe, az szerinted boldog lesz???

Hosszútávú boldog családi élet elébe néz, akinek letépik a füléről a walkmant, kitessékelik a Porschéjából és a markába nyomnak egy ovákoló gyereket? Az úgy jó?

2010. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

07:31-nek (23/N)


Nem!Ha figyelmesen elolvastad amit írtam,akkor láthatod h én is avval értek egyet h muszájból ne eröltesse magára.....olvasd el mégegyszer légyszives amit írtam

2010. szept. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
49%
Élvezd az életet! Jól teszed, addig szórakozz, amíg teheted. Családot alapítani ráérsz később is!
2010. szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
91%

Ja és még annyit hogy remélem a 19-20 éves "gyerekeket" nem rám értetted..mondjuk én egyik korosztályba sem tartozom.


Az én párom 32 éves,szűk egy hónap múlva szülők leszünk.Nagyon boldogok vagyunk és nem érzem magam csitrinek,sőt úgy érzem felnőttem a "feladathoz".Saját lakásunk van,mindent mi magunk fizetünk,nem szorulunk másra,pedig nem vet fel bennünket a pénz.A babának is a lehető legjobbat próbáljuk megadni,neki már mindene megvan.Elég felelősségteljesnek érzem magam 23 évesen....pedig a legtöbb 23 éves lány/nő(kire mi a jellemző)még bulizik,és hetente tér haza valamilyen fesztiválról.


Nincs bajom ezzel az életvitellel,csak számomra nem tűnik normálisnak.Sajnos a mai világban ez lett az elfogadott,és ha egy huszonéves nő/lány komoly kapcsolatra vágyik és terveket szövöget,hiába néz a saját korosztályába szét....esélytelen.Ebből következik az h vannak olyan huszonévesek akik 40 évesekkel vagy több,férfiakkal kötik össze az életüket.Egy nő hamarabb komolyodik-szerintem-

Hamarabb vágyik gyerekre,házasságra stb.Bár én speciel nem házasodnék meg....megbeszéltük párommal h mi igy is nagyon szeretjük egymást,és nem kell nekünk a hacacáré....azt a pénzt amit az esküvőre költenénk másra is hasznosabban be tudjuk fektetni.

2010. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs problémám az életmódoddal, csak belegondoltam a dologba és egyszerűen nem értem mit élvezel rajta :)


Szereted a zenére rázni a tested, ez oké ,de egy discoban ezt 14-17 évesek között... nem érzel némi zavart, unalmat vagy "oda nem illőséget"?:) Nem érzed magad rosszul, ahogy gyereke között nyomod és látod, hogy néznek rád? persze talán észre sem veszed, de én tapasztalatból tudom, hogy a tizenévesek mit gondolnak a melléjük verődő 30-asokról...

2010. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ha neked így jó, csináld. :)

Egészen addig csinálhatod, amíg nem szeretnél családot, és amíg a bulizgatás ennek akadálya nem lesz.

2010. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
39%

Nincs ezzel gond.

Tudod van erre egy mondás, ami szerintem nagyon igaz: Csak azért nem akar gyereket az ember, mert még nem találta meg az erre megfelelő személyt.

Én is így vagyok.


A tudatlanság meg áldás... :)


25/N

2010. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!