Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 évesen még mindig a bulizás...

34 évesen még mindig a bulizás a legfontosabb dolog az életemben, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
17 éves korom óta járok discoba, mindenki azt mondta, hogy pár év aztán el fog múlni a varázsa. De valamiért nem így lett. Volt egy állandó 4 fős társaságunk ebből 2-en maradtunk meg. Gyakorlatilag ugyan úgy élünk mint a tinédzserek annyi különbséggel, hogy van egy jól menő vállalkozásunk, házunk, autónk. A péntek/szombat esti program viszont változatlan. Családalapítás még a messzi távolban sem dereng, valamiért jól érzem magam ezzel az életmóddal. A korombeliek persze totál idiótának néznek. Ti mit gondoltok erről?
2010. szept. 1. 01:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi hozzászólásom lenne, hogy bulizni nem feltétlen csak 17 évesek között lehet. Van olyan hely, ahová az idősebbek járnak, járhatnak anélkül, hogy kinéznék őket. Ha a kérdező pedig így érzi jól magát: tegye. Majd "kinövöd" vagy beleunsz, de ha még ennek van itt az ideje, akkor azért ne érezd magad idiótának, mert mások számára nem helyes, amit teszel. Végül is, mit teszel? Dolgozol, letettél valamit az asztalra, és emellett azt csinálod, ami NEKED jól esik. És ez a fontos.
2010. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem semmi baj nincs ezzel, dolgozol, van saját házad. Akkor lenne gáz ha a szüleid nyakán élnél még mindig (mint ahogy teszik egyesek...) és akkor csinálnád ugyanezt.

Nem kell mindenkinek családot alapítani...

2010. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs baj. Te dolgozol, háztartást vezetsz, feltételezem adózol, attól, hogy 34 éves vagy, még nem feltétlenül kötelező családot alapítanod, én sem akarok gyereket, de attól azért még ember vagyok, ahogyan te is. Ha te szereted a disco-t, ez kapcsol ki és így boldog vagy, akkor csináld ezt :) Senkinek nincs köze az életmódodhoz, magadat tartod el. Vannak a világon olyan emberek akiknek a viselkedése elítélendő, de te nem tartozol ezek közé az emberek közé :)
2010. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
39%

Semmi baj nincs Veled. Élvezd az életet, facsard ki az utolsó cseppig. Illendő, vagy nem illendő, kit érdekel?

Vannak emberek, akiknek a bepunnyadás nem kenyerük, ennyi. A családalapítással ráérsz, nőként mondom azt, hogy ha pl. 38 évesen mégis szeretnél, biztos találsz olyan nőt, aki ideális, stb. Semmi gond.


Ha Te így vagy boldog, csináld! Soha ne foglalkozz semmivel, csak Magaddal. Amikor majd visszanézel 70-80 évesen, azt fogod látni, hogy igen, Te mindent úgy csináltál, ahogy jól esett, és nem fogod azt érezni, hogy kihagytál valamit. Ennyi. :)


21/L

2010. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszitek, hogy a kérdező férfi?
2010. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nagyon gáz.
2010. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
73%
Láttad már a Dizkópatkányok című filmet? Szerintem nézd meg, és gondold át a te helyzetedet, mennyire illik rád és vajon sztori mennyire gázos fazonokat mutat be...
2010. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is igen, az...

Én 2o évesen sem vagyok nagy bulizós meg ivós meg stb...de kinek a pap, kinek a paplan.

ha neked igy jó senkinek semmi köze

2010. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálsz az életeddel, amit akarsz. Gondold el: ha a huszonéveseket leöregezik a szórakozóhelyeken (pedig nekik van ott helyük, nem a tizenéves taknyosoknak!), akkor rád milyen megjegyzéseket akasztanak? Érted, miről írok, gondolom.

Nem tudom, nő, vagy férfi vagy-e. Ha férfi vagy, sajnállak, hogy még nem nőttél fel (30-on túl is rengeteg olyan hely van, ahová járjhatnál, és mondjuk sportolhatnál is bármit), ha pedig nő vagy, akkor is sajnállak, hogy nem tudod elfogadni, hogy megöregszel. Ameddig nem fogadod el ezt, addig olyan kétségek fognak gyötörni, mint amiről a kérdésed is szól.

2010. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
77%

Ha arra vagy kíváncsi, mit gondolok erről...

azt, hogy olyan ember vagy, aki képtelen felnőni, megkomolyodni és baj van az értékrendeddel, ha még 34 évesen is a bulizás áll az első helyen az életedben. nem azt mondom, hogy én sose bulizok, de többet ér minden bulinál az az idő, amit a párommal töltök, akár kirándulunk, beülünk valahova enni vagy csak fekszünk és egymást nézzük. ezt ezer buli se pótolhatja. De azt csinálsz, amit akarsz, a te életed. majd egyszer talán rájössz, hogy az állandó bulizás nem érték. nekem bőven elég 2 havonta 1-1 buli, mert egyrészt fáraszt, másrészt utálom, ha egy egész napom elcsesződik azzal, ha másnaposan haldoklom a migréntől meg a hányingertől. (18 évesen én is úgy gondoltam, hogy én még 40 évesen is feszt bulizni fogok...)

24 N

2010. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!