Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 évesen még mindig a bulizás...

34 évesen még mindig a bulizás a legfontosabb dolog az életemben, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
17 éves korom óta járok discoba, mindenki azt mondta, hogy pár év aztán el fog múlni a varázsa. De valamiért nem így lett. Volt egy állandó 4 fős társaságunk ebből 2-en maradtunk meg. Gyakorlatilag ugyan úgy élünk mint a tinédzserek annyi különbséggel, hogy van egy jól menő vállalkozásunk, házunk, autónk. A péntek/szombat esti program viszont változatlan. Családalapítás még a messzi távolban sem dereng, valamiért jól érzem magam ezzel az életmóddal. A korombeliek persze totál idiótának néznek. Ti mit gondoltok erről?
2010. szept. 1. 01:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
58%

ez nekem tetszik,én is ilyen vok :D És nem is akarok megváltozni.

30/N

egyébként áruld már el,férfi vagy vagy nő? Csak kiváncsi vagyok

2010. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Na sziasztok, most értem még csak haza! (Nem nem a bulizásból..:D) Hát ekkora érdeklődésre azért nem számítottam! Látszik, hogy kényes témát feszegetek! :D Próbálok mindenre válaszolni.


A írásomból nem derült ki, férfi vagyok. A disco fogalmat se fejtettem ki értelmesen. Van rengeteg olyan igényes (ha úgy tetszik sznob) szórakozóhely ahol 2-3 rongy a beugró. Ez alapból szűri az embereket. A 14 éves kis srác örül ha össze tudja kaparni a kannás borra valót, meg az 500-1000Ft-os belépőt.. Szóval ezeken a pénzesebb helyeken 20-45 között mozognak az emberek. Persze sok tehetős 50-60 körüli is kinéz "vadászni". Legdurvábbak akikkel találkoztam a Korda meg a Bodrogi volt.. :D


Külön köszönet a 30 éves hölgynek, a motorosnak,(én egy R1-essel szelem az utakat ;) ), illetve a Porsche-s úriembernek! Azért úgy látszik nem vagyok egyedül ezzel az életfelfogással!!

2010. szept. 1. 23:22
 33/33 anonim válasza:
sztem ha megengedheted magadnak ezt az életstílust és őszintén jól érzed magad akk nem gáz, de emellett szem előtt kell tartanod az élet (egyik) értelmét is ami mégis csak az, h viszonzod azt amit te is megkaptál, új életet adni valakinek és ehhez még meg kell találnod jobb esetben az életed párját akivel ezt boldogan megteszed
2011. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!