Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm anyja miért nem...

A barátnőm anyja miért nem hajlandó takarítani, főzni? Mindegy neki minden. Hogy lehet így élni?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve lesz, hogy párkapcsolatban vagyunk a barátnőmmel, és elég gyakran vagyok nála, hogy el tudhassam mondani mi is történik náluk, ki takarít, mosogat stb.

A barátnőm mindent csinál, de persze segítek neki amiben tudok. Barátnőmnek van 2 testvére, de nem csinálnak semmit az ég világon semmit egész nap. Piszkos tányérokat teszik még a mi szobánkba, ott hagyják. Nem takarítanak se semmi. Ha vannak piszkos tányérok, poharak, evőeszközök,senki se mossa meg saját maga után. Be vágják a mosdóba, és fütyülnek mindenre rá. Barátnőm takarítja a fürdőszobát, a port le törli, felporszívoz, néha fel is mos.

Néha nincs mit enni. Ez szinte tény és való. A barátnőm anyja szakácsnő, de egyszer sem láttam volna, hogy takarít, mossa a wct, vagy bármit. Még fűzni se sincs kedve, ezt mondta. Mert fáradt, munkából jött haza. Máski nem jár munkába? Csak ő? Senki nem dolgozik? Csak ő? Én is munkába járok, én is fáradt vagyok.

Egész héten délutános voltam, délig nem volt mit enni. Értitek? A vasárnapi és a hétfői ebéd volt péntekig. Semmivel sem törődik az anyjuk. Aztán csodálkozik, hogy hétvégén nálunk vagyunk és néha egész hetet is. Én így nem lehetek náluk, ha nincs mit enni. Én munkába járok, muszáj normálisan megebédelnem, mert nehéz fizikai munkát végzek egész 7,25 órát.


Mi a véleményetek erről az egészről?

Mit tudtok hozzá fűzni?

Ne haragudjatok, de már muszáj volt elmesélnem valakinek. Mert már nem tudok rá nézni ami itt van.


2021. okt. 16. 10:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
99%
De miért a barátnőd anyjának kellene etetnie téged???
2021. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
96%
Abból sejthető, drága kérdező, mert a depresszió nem az, hogy rossz a kedvem meg pityergek, de amúgy élem az életem, mint bárki más, rendes emberként funkcionálok. Akit ennyire nem érdekel a környezete és a szociális valamint párkapcsolata, az általában a depresszió egyik legalapvetőbb tünete. Mikor élni sincs kedved, és az sem érdekel, ha ráddől a ház, csak hagyjanak békén. Mondjuk ha a lányok meg a kedves papa is így lesz@rják a rendet és tisztaságot meg egyéb házi teendőket, akkor nem is csodálom, hogy szegény ide jutott. Mikor átgürized a napot (nem, a szakácskodás nem egy egyszerű munka), hazaérsz, és még 4-en elvárják, hogy nyald ki a sheggüket, vásárolj be, legyen csend, rend, tisztaság és meleg kaja.
2021. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
99%

Hát ez kész. Szegény "anyós" munka mellett gondoskodjon mindenkiről, 3 gyerek (akik már nagyok), férj, plusz most már a kérdező is. 🤦‍♂️

Az fel se merül, hogy após is csinálhatna valamit, vagy a gyerekek (akik val.szeg már nem olyan kicsik), vagy a kérdező. Miért nem azon töröd a fejed, hogy mit tehetsz TE? Pl. ha már ott héderezel, bevásárolhatnál nekik hétvégére, besegíthetnél a ház körül. Gondolom ott fürdesz, használsz mindent...

2021. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Én segítek mindenben oké? Fel kaszálom a füvet egész ház körül. Mindenben segítek amiben tudok.
2021. okt. 16. 11:12
 25/61 anonim ***** válasza:
98%
És a költözés?
2021. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
38%
Ne járj oda, majd megeszi őket a kosz.
2021. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
65%

Ez a tipusú férfi barátnőről barátnőre jár, általában kislányokra vadászik és 24 éves korukig tartja őket, mikor a lány komolyabbat akar, eltünik és egy újabb kislányt fog magának, az anyjának a fosos gatyáját kell mosnia és etetni a nagyurat azzal amit szeretne.

Örök kölyök, örök élősködö

2021. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
83%
Falusi nőket javaslok ott szokás a fiút etetni és ellátni
2021. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
99%

Kérsz egy tükröt?

A bolt neked is nyitva van. Nem kötelező oda menned, ha ilyen szinten elégedetlen vagy, miközben más befogad téged.

2021. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell hozzájuk járni és elvárni, hogy zabáltasson. Például.
2021. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!