Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm anyja miért nem...

A barátnőm anyja miért nem hajlandó takarítani, főzni? Mindegy neki minden. Hogy lehet így élni?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve lesz, hogy párkapcsolatban vagyunk a barátnőmmel, és elég gyakran vagyok nála, hogy el tudhassam mondani mi is történik náluk, ki takarít, mosogat stb.

A barátnőm mindent csinál, de persze segítek neki amiben tudok. Barátnőmnek van 2 testvére, de nem csinálnak semmit az ég világon semmit egész nap. Piszkos tányérokat teszik még a mi szobánkba, ott hagyják. Nem takarítanak se semmi. Ha vannak piszkos tányérok, poharak, evőeszközök,senki se mossa meg saját maga után. Be vágják a mosdóba, és fütyülnek mindenre rá. Barátnőm takarítja a fürdőszobát, a port le törli, felporszívoz, néha fel is mos.

Néha nincs mit enni. Ez szinte tény és való. A barátnőm anyja szakácsnő, de egyszer sem láttam volna, hogy takarít, mossa a wct, vagy bármit. Még fűzni se sincs kedve, ezt mondta. Mert fáradt, munkából jött haza. Máski nem jár munkába? Csak ő? Senki nem dolgozik? Csak ő? Én is munkába járok, én is fáradt vagyok.

Egész héten délutános voltam, délig nem volt mit enni. Értitek? A vasárnapi és a hétfői ebéd volt péntekig. Semmivel sem törődik az anyjuk. Aztán csodálkozik, hogy hétvégén nálunk vagyunk és néha egész hetet is. Én így nem lehetek náluk, ha nincs mit enni. Én munkába járok, muszáj normálisan megebédelnem, mert nehéz fizikai munkát végzek egész 7,25 órát.


Mi a véleményetek erről az egészről?

Mit tudtok hozzá fűzni?

Ne haragudjatok, de már muszáj volt elmesélnem valakinek. Mert már nem tudok rá nézni ami itt van.


2021. okt. 16. 10:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
98%

41# szétadom. Ott laknak a felnőtt gyerekek hárman, anyuka és apuka és mégis anya van szidva, mert nincs kaja meg rend. Apának eltörik a keze, ha házimunkát végez?


Egyébként semmi közöd ehhez kérdező. Felnőttek vagytok, 2 éve együtt vagytok, mi az istenért nem laktok együtt? Nem 16 éves kamaszok vagytok a leírás alapján, pedig úgy viselkedsz. Sírsz, hogy nincs mit ebédelni lol.

2021. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
91%

"Máski nem jár munkába? Csak ő? Senki nem dolgozik? Csak ő? Én is munkába járok, én is fáradt vagyok."


Nagyszerű. Gondolom fizetsz a rezsibe, a kajába is, és úgy várod el hogy etessen.

Főzni főzzön rád a barátnőd, vagy a jó édes anyád. Esetleg te magad. A kis kacsóidat te is be tudod fogni főzésre,ha már más házában lebzselsz.


" Egész héten délutános voltam, délig nem volt mit enni.

Értitek?"


Értem én. Azon csodálkozok, hogy nem vert még jól pofán.

Jó vastag bőr van a képeden, valószínűleg meg se éreznéd.



"Én így nem lehetek náluk, ha nincs mit enni."

Akkor húzzál haza, egy parazitával kevesebb lesz szerencsétlen nő nyakán :)

2021. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
27%
Nézd meg az anyát, és vedd el a lányát. Ugyanolyan lesz ő is. Ezt látta, ebbe nőtt fel.
2021. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
93%

Először is neked az anyósodék házában kuss a neved. Igen, KUSS. Mert te csak ott élősködsz, eltartatod magad (mert vendégségnek a tisztelettudó, kulturált ott tartózkodást nevezik, nem a parazita életmódot). Nem vagy családtag, csak egy senkiházi ágymelegítő, aki bepofátlankodott oda és még ugatni mer, miután befogadták. Köszönd meg inkább, én már régen kivágtalak volna, mint macskát szrni. A SAJÁT gyerekemet vagyok köteles eltartani, nem más neveletlen purdéját.

Hogy mered te leszólni a párod tulajdon édesanyját? Ki a franc vagy te, te nagy büdös senki? Még magadat is meghazudtolod. Dehogyisnem elvárod te a kaját, hát magad írtad, hogy így nem lehetsz ott meg nem volt étel, brühühü. Az lenne a minimum, hogy azok után, hogy ott rendszeresen ettél, aludtál, eltakarodsz bevásárolni és összeütsz egy vacsorát. MINDENKINEK. Igen, munka után is, mert megsúgom, a szakács is kőkemény nehéz fizikai munka, pláne egy középkorú nőnek. Te meg egy fiatal pasika vagy (férfinak te nevezd magad, tőlük rohadt messze állsz).

De ha már bele mersz pofázni az életükbe, a két qrvát miért is nincs vér a pucádban elővenni, ők hogy képzelik a viselkedésüket? Vagy az apukát? Csak nem félsz, hogy ha beugatsz nekik, úgy kidobnak, hogy a lábad nem éri a földet?

2021. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
86%
Pisztolyt tartanak a fejedhez, hogy odamenj? Nem tudsz átmenni a boltba és kaját venni? Nem tudsz rendelni? A csajod se képes ezekre? Te csak azért mész oda, hogy a kukulód mártogasd, aztán meg eléd tegyék a kaját? Ki a franc vagy te, hogy mást megszólsz, miközben te arra sem vagy képes hogy a saját lábadon megállj, hanem dupla mamahotelezel? Segítek.. Egy kis sz@rházi.
2021. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
95%

Mi közöd hozzá? Lehet nagyon fáradt és már nincs ereje főzni.

A lányai miért nem főznek?

Neked tényleg ennyi eszed és ilyen értékrended van, vagy csak trollkodsz?

Mintha lett volna itt nemrég hasonló kérdés.

2021. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim válasza:
44%
Baba💋💋elkell menni kulon alberletbee, vagy csoro vagy?🤦🏽‍♀️Kurvlkodjaa ossze az asszonyodd💋
2021. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
91%
" De délután mikor dolgozom akkor nem ebédelek náluk. És A barátnőm akkor mondja hogy nincs mit enniük. Nem csak én panaszkodom, a lányai is panaszkodnak. Főleg a lányai. " A lányai panaszkodás helyett felemelhetik a seggüket, és főzhetnek...
2021. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
95%

Már a "MI szobánk" résznél felröhögtem, de végigolvastam, és már szakadok rajtad. Ritka bunkó vagy, a csajod anyja helyében egy percig nem tűrnélek a lakásomban - mondom ezt úgy, hogy utálom az igénytelen embereket.

A hozzád hasonló emberek miatt sajnálom a normális, szakiskolában végzett fizikai munkásokat, ugyanis az ilyen nagyképű élősködő bunkók miatt van ennyire rossz hírük, meg ezért nézik le őket ennyien.

A kérdésre a válasz meg az, hogy teremtsd meg a saját egzisztenciádat, vegyél lakást vagy költözz albérletbe, költöztesd oda a ribizlidet, hogy ne a depis anyádhoz vagy a retkes "anyóshoz" kelljen szobára járkálni.

2021. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
Na, legalább tudom, nem csak én nyerítettem a "mi szobánk" résznél.
2021. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!