Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt az a családtagod, aki...

Ki volt az a családtagod, aki leginkább meg akart győzni, hogy beoltasd magad Covid ellen?

Figyelt kérdés
Sikerült neki? Írd le azt is, milyen nemű és hány éves vagy.

2021. nov. 28. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
38%
Anyukám mintha említette volna, de végül én döntöttem úgy.
2021. nov. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 greyimpasse válasza:
54%
Attól, hogy lepontoztok, és mindenki mást is, aki nem akar oltakozni, a helyzet még így áll, mint írtam. De bízzatok az oltásban, a tizenketedik talán majd megállítja a vírus terjedését is...
2021. nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
29%
Vagy a szívüket :)
2021. nov. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk mi vagyunk a győzködők. Legkonokabb rokont nem mi győztük meg, hanem a gyerek félárván maradt óvodai csoporttársa. Faszikám szintén "oltatlan volt, nem leprás", ahogy ő fogalmazott a fészbúk üzenőfalon.


Amíg nem csap oda a mennykő, sokan meggyőzhetetlenek. De van olyan is, aki aki az oxigénmaszk alatt is megmagyarázza, hogy nincs vírus.

2021. nov. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
68%
Senki. De ha lett volna, az sem érdekelne, mert leszarom mások véleményét.
2021. nov. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
65%
Nem kellett meggyőzni.
2021. nov. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
62%

A sógornőm, ordenáré mocskos stílusban (a nagy oltásfanatikusokra jellemző módon), ráadásul a saját házamban.

Kivágtam, mint macskát nagydolgozni.

2021. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
77%
Anyósom próbál(t) rábeszélni. Félt minket de teljesen megérti a mi (férjem és én) álláspontunkat is, hogy egyenlőre várunk. Én már mutattam hajlandóságot az oltás felé de még nem cselekedtem bár ha a munkahelyen kötelező lesz, akkor oltatok. Jelenleg egyébként itthon vagyok gyeden. Nem vagyok vírustagadó, nem vagyok oltástagadó...az én szememben az oltott és oltatlan emberek ugyanolyanok. Én valószínűleg év elején egyszer átestem a betegségen, mert az antitest vizsgálatom pozitív lett a nyáron. Szerencsére gyors lefolyású volt. Azt hittem, hogy náthás vagyok.
2021. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
56%
orvos vagyok, én győztem meg a többi családtagot, hogy oltassanak, így nem fognak meghalni, mint a sok oltatlan idióta az intenzíven.
2021. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
52%

Remélem, hogy az utolsó nem is orvos, csak kamuzik. Ha mégis igaz, akkor már értem miért olyan primitív a magyar egészségügy, amilyen.


Üdvözlettel,

Egy aspi, akit csak 30 felett sikerült a “szakembereknek” megfelelően diagnosztizálni. De más problémáim is voltak, amiben ha az orvosokra hallgatok, már lehet nem is élnék. Gratula, hogy az ember fizeti a nem kevés tb-t, cserébe ilyen bunkó, képzetlen frátereket kap.

2021. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!