Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elvaltak es a...

A szüleim elvaltak es a baratom azt tanacsolta h az apammal legyek mert h neki tobb a penze es az eletben jobban tudna tamogatni, mit gondolsz errol?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 16:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
88%
Anyagi érdekekből elég gusztustalan lenne költözni.
2021. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
89%
A te komfortod kárára (mivel írtad, anyukádnál szívesebben vagy, jobban érzed magad ott) és más (apukád) zsebére akar magának jobb eletminőséget?! Vicc ez az ember. Tényleg ennyire szükséged van egy verébre?
2021. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem itt nem arról van szó, hogy jobban támogat-e az életben. Barátod megszokta, hogy legalább nálatok lehet közös magánéletetek, ha már náluk csak a nappaliban tudtok aludni, erre most te is egy olyan lakásba költözöl, ahol gondolom egy jót szexelni nem tudtok anélkül, hogy áthallatszana. Vagytok annyi idősek már, hogy esetleg kivegyetek egy közös lakást valahol?
2021. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
jah, a szex miatt kell lakhelyet választani, értem
2021. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
43%
Magánélet miatt, aminek az is része. De amúgy még ha ezt nem is vesszük figyelembe, szerintem az a jó, ha mindkét szülővel egyenlően tölt időt.
2021. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Most meg azon vitatkoztunk ossze h azert nem akar jonni hozzam aludni mert kenyelmetlen neki az h felve kell mennie wcre mert egy wc van es kopognia kell :,( asszem szakitok vele mihamarabb, csak az a baj h miutan vitatkoztunk es ment aludni most is leirta h szeret nagyon es hianyzok neki es azonnal levett a labamrol😭😭😭
2021. dec. 4. 02:41
 37/41 anonim ***** válasza:
87%
Szeret dehogy szeret csak kényelmet szereti ami apukádnál lenne ezért szeret és szeretne még győzni téged eröl .
2021. dec. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem szórakozol kérdező.

Ha mégis igaz amit írsz, akkor tedd próbára. Amennyiben szeret, anyadnal is veled marad. Vita lezárva.

2021. dec. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 38cal.

Amúgy ezek ilyenek. Ezért nehéz kilépni, majd utólag látja az ember, mekkora hülye volt, hogy elpazarolt ennyi időt.

2021. dec. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
57%

Azt hogy egy egoista anyagiakban gondolkodó ember.

Nekem személy szerint az ilyen ember gyomorforgató!

2021. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!