Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki készülök anyától, mit tegyek?

Ki készülök anyától, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal együtt vagyunk 2 éve. Júniusban érettségizek, szeretnék egy érettségis ebédet tartani, ahova az o családját is meghivom. A páromat nagyon szereti anyu, viszont a családját ki nem allhatja, pedig nem is ismeri oket, azon kívül, hogy neha a boltba osszefut vagy anyosommal vagy a nagymamaval, stb. Szerinte ők parasztok, nem bírja őket, mindig azt hallgatom milyen egy hülye családja van. Apámnak sincs semmi baja velük se a nővéremnek, pedig nővérem rendszeresen találkozik velük. Nem értem anyunak miért kell ezt. Párom beteg volt és én mentem neki gyógyszerért egyik nap és ki volt akadva hogy sógornőm is otthon volt és miért nem ő ment gyógyszerért... Meg hogy a nagypapa kijott levegozni a házból es oda se ment anyuhoz aki a kapu elott vart az autoban. Kérdeztem tole hogy mit var, hisz nem fog a 80 éves nagypapa odaszaladni az en 50 éves anyamhoz, választ nem kaptam ra, csak fincsorgo arcot. Nem ertem egyszerűen. Bele sem merek gondolni milyen vita lesz majd abból, hogy en meghívnám a párom családját is.

2021. dec. 7. 10:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
77%
Saját magadnak bonyolítod a dolgokat és a saját drága pénzen megszervezett örömködést fogod elrontani! Eldöntöd, hogy ki a fontosabb, anyád vagy az "anyósod"! Én leginkább a 31-es verzióját csinálnám, fele pénz, dupla élvezet.
2021. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
76%

Ja, már értem miféle nemzetiségről van itt szó...

Normális emberek nem csinálnak zenés-diszkós lakodalmat egy ballagásból, csak egy elegáns családi ebédet vagy vacsorát 😂

2021. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
6%

Nálunk megadják a modját az ovis ballagásnak is.Amikor általánosból ballagtam,volt bál este,ezért senki nem otthon mulatott.Nyáron nem kell fűteni,a berleti díj lehet annyi,ha ismerős által can,és nem felkapott hely.A konyhások megfőznek,kiviszik a kaját az se egy vagyon.

A zenész is kijöhet harmincból.Az ő napja,az anyjának nincs különöswbb oka,hofy utálja a fiú családját.Nem szól houzzajuk,ennyi.

2021. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
90%
24 Sőt!Még egy 500 fős ballagásra is van pénzed, ha a gyereked azt óhajtja.Mindenki azt kér a michelin csillagos étteremben, amit a gyereked enged.Te meg fizetsz.Jól van, köszönjük a mesét.
2021. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
6%

35.

5 plusz fő nem a világ,nem lesz 500 fős ballagása,de 5 ember muatt nem dől össze a világ.15 főre főzni nem nagy dolog,bevasarolni negint nem.Nem kell mártirkodni,se kérdezőt ekezni.Az anyja hisztizik a nagy semmire.

2021. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
81%
nem kell eröltetni a dolgot.
2021. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
22%
Lehet menni diákmelóra hétvégenként és szépen összespórolni azt a pénzt, ami egy ekkora bagázs etetéséhez kell. Problem solved.
2021. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!