Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közeli rokonnak hogy jelezzük...

Közeli rokonnak hogy jelezzük finoman, hogy a gyerekét ne hozza el az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Kínos téma, tudom.

Apukám testvérének a gyerekéről van szó (tehát unokatestvéremről).

8 éves, szörnyen neveletlen és bunkó. Párom magunk között kis proliszökevénynek nevezi... És tényleg az.


Lány létére úgy káromkodik, mint egy 40 éves kamionsofőr, ha valami nem úgy van azonnal, ahogy ő akarja, hisztizik. Jobb esetben csak a földön fetreng, vagy az asztalba/falba veri a fejét, rosszabb esetben nekimegy azoknak, akik éppen ott vannak. Mászik rá az emberekre, az asztalnál az ölünkbe ül, hiába kérjük, hogy ne csinálja. Mindig csinálja a fesztivált, az anyja pedig az ilyen helyzetekben 2 perc alatt a magas C-n üvölt a gyerekkel, tökmindegy, hogy éppen az utcán vannak-e, vagy az iskolában, vagy otthon a 4 fal között. A gyerek meg már immunis erre, vagy röhög az anyján, vagy hangosabban ordít.


Nem szeretnénk különkiadást ebből az esküvőnkön (ősszel lesz). Viszont azt sem akarjuk kikötni, hogy senki ne hozza a gyerekeit, mert pl. a legjobb barátnőm ikrei 3 évesek, semmi baj velük. Anyukám barátnőjének is a gyerekei 6 és 8 évesek, tudnak viselkedni.



2022. jan. 11. 16:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
87%

88# köszönöm, az elismerést, sokat gondolkoztam rajta. De nem kifogás volt, inkább nem akartam még abba is belekötni, hogy Vadaskertre vadasparkot vizionáltál, szólt valaki, erre a válaszod, de akkor is abortuszmaradvány. Kevés vagy nekem.

Abortuszmaradvány mellett, még szóba jöhet a selejt, genetikai hulladék, indián kislány ahol törzsi szokás sz@rral barlangrajzot csinálni.

Ötletelhetek még, ha van rá igény.

2022. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
73%

90: én sem azt mondom h vigyék el az esküvőre. Csak kifejeztem a nem tetszésemet, amikor minden szarnak elhordanak egy valoszinuleg mentálisan nem épp gyereket.

91: beismertem, hogy nem tudtam a Vadaskertről és tudatlanságomból adódóan másra asszociáltam, és még meg is köszöntem az infót. Szóval erre egy rossz szavad nem lehet 😉.

2022. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
20%
végül megtartottátok az esküvőt?
2022. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
100%
93, gondolom, vettek egy időgépet, és már házasok
2022. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
75%
nincs olyan hogy időgép.
2022. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!