Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közeli rokonnak hogy jelezzük...

Közeli rokonnak hogy jelezzük finoman, hogy a gyerekét ne hozza el az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Kínos téma, tudom.

Apukám testvérének a gyerekéről van szó (tehát unokatestvéremről).

8 éves, szörnyen neveletlen és bunkó. Párom magunk között kis proliszökevénynek nevezi... És tényleg az.


Lány létére úgy káromkodik, mint egy 40 éves kamionsofőr, ha valami nem úgy van azonnal, ahogy ő akarja, hisztizik. Jobb esetben csak a földön fetreng, vagy az asztalba/falba veri a fejét, rosszabb esetben nekimegy azoknak, akik éppen ott vannak. Mászik rá az emberekre, az asztalnál az ölünkbe ül, hiába kérjük, hogy ne csinálja. Mindig csinálja a fesztivált, az anyja pedig az ilyen helyzetekben 2 perc alatt a magas C-n üvölt a gyerekkel, tökmindegy, hogy éppen az utcán vannak-e, vagy az iskolában, vagy otthon a 4 fal között. A gyerek meg már immunis erre, vagy röhög az anyján, vagy hangosabban ordít.


Nem szeretnénk különkiadást ebből az esküvőnkön (ősszel lesz). Viszont azt sem akarjuk kikötni, hogy senki ne hozza a gyerekeit, mert pl. a legjobb barátnőm ikrei 3 évesek, semmi baj velük. Anyukám barátnőjének is a gyerekei 6 és 8 évesek, tudnak viselkedni.



2022. jan. 11. 16:14
 61/95 A kérdező kommentje:
Engem ez nem érdekel, nem az én gyerekem.
2022. jan. 18. 12:19
 62/95 anonim ***** válasza:
19%
Én ezt a Maugli kölyköt már a falhoz csaptam volna, jézusom micsoda kis szörnyeteg.
2022. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
14%
Annyiból érdekelhet, hogy ebből kiderült, a wc sztorid mese
2022. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
82%
Most nem érdekel téged, de ha neked lesz gyereked kérdező és az a kislány bántani fogja a te gyerekedet egy családi összejövetelen, akkor az mennyire fog érdekelni téged? A KÉPEDBE köhögött. Te is érintett vagy és ugyanúgy szenvedsz, amikor a hülyeségeit kell elviselned.
2022. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
9%
Vagy tudok rosszabbat is: terhes vagy és belerúg az a kis ördögfióka a hasadba. Meg akár neked is lehet majd ilyen gyenge idegzetű gyereked. Ha ennyire nem érdekel téged az a gyerek, akkor kerüld azokat a családi összejöveteleket, amikor ott van a gyerek. Jaaa de tudom, akkor meg nem tudtok min élvezkedve kiakadni. Ritka beteg családod lehet.
2022. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 A kérdező kommentje:

Nem mese. De te gondold csak azt, az én életemet ez semmiben sem befolyásolja.


Havonta, kéthavonta találkozunk. Szóval sokat nem szenvedek, meg már azon a ponton vagyok, hogy ignorálom teljesen. Mi gyereket egy jó 10 évig nem tervezünk még, 18-20 évesen meg már csak nem ezen a szinten lesz a rokon kislány.

2022. jan. 18. 12:28
 67/95 A kérdező kommentje:
65-ös, itt konkrétan az esküvőmről van szó. Azt hogy kerüljem el? :)
2022. jan. 18. 12:29
 68/95 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire problémás a gyerek, nyilván q szülei is tisztában vannak vele. Tehát a "Juli, Jani, szívesen látunk benneteket az esküvőnkön, de csak és kizárólag Mucika nélkül" a megoldas
2022. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
89%
Miből gondolod, hogy 18 évesen a kislány nem lesz problémás. Az sincs kizárva, hogy a szülei hanyagsága miatt egy drogos lesz.
2022. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 A kérdező kommentje:
Akkor sem hiszem, hogy 18 évesen az ölünkbe mászna, vagy akár a hasamat rugdosná. Nem az én gyerekem, az az én problémám.
2022. jan. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!