Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gyerekekről kiderülne...

Ha a gyerekekről kiderülne füvezne mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 11:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%
9/ Azért a természetes Marihuana és az áztatott/sprayzett "bio fű" között van némi különbség, az általad vizionált történet az utóbbi.
2022. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
70%

A fű természetes. :)

Nincs benne semmi olyan hatóanyag,amitől bűnöző lenne az emberből, vagy kikeljen magából.

És hozzá tenném,hogy nem drog. Amit te drognak hívsz az más, vagy pedig a bio.

Szerintem csak beszéld át vele,hogy ne csinálja napi szinten,mert nagyon lusta lehet tőle.

2022. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
33%
Én a szagától már rosszul vagyok. Angliában bár illegális, de nagyon sokan szívják. Hál istennek a fiam sem bírja a szagát, sosem szívta, tudja, hogy nem is díjaznám. Sokat segít abban is, hogy a munkahelyén zero tolerancia van fűvel kapcsolatban. Aki fűvezik, repül. Lehet azért utáljuk, mert a szomszédban a csávó fűvezik rendesen, és az a büdős szaga átjön a mi lakásunkba. Nem is olyan régen át kellett menni, hogy szívja már kint az utcán vagy a kertben, mert mi már beszédültünk tőle.
2022. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

"This ain't no upwardly mobile freeway

Oh no, this is the road

This is the road

This is the road to hell"

C.R.

2022. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
3%
Nem szidnám meg. A fű nem kemény drog. Kemény drogokhoz meg úgyse tud hozzá jutni egy gyerek. (tapasztalat)
2022. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
74%
Azért nehogy itt elvonóra küldjék a gyereket, mert havonta 1-szer elszívnak 5-en a haverokkal egy jó cigit. Jézusom:D
2022. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%

A párommal együtt - aki több mindent kipróbált már - leülnék vele beszélgetni. a fű nem kemény drog, és nehezen lehet rászokni, bár láttam már olyat, akine sikerült komolyan ráfüggenie.

Kicsit utánajárnék előtte a fű hatásainak, és egyéb népszerűbb tudatmódosítószereknek is és összefoglalnám neki a hatásait, így egyszer s mind megindokolva, hogy miért nem szeretném, hogy túl gyakran éljen vele. Ugyan akkor ha éventem 3-4 buliban elszívnak egy spanglit közösen a haverokkal, azzal szerintem nincs semmi baj. Ahogyan azzal sem, ha 1-2 buliban kicsit becsiccsent, ha ez nem túl gyakori, és nem viszi túlzásba.

Azt is hangsúlyoznám, hogy őérte, az egészségéért aggódom, és bármikor ha gondja lenne vagy kérdése lenne ezzel kapcsolatban, nyugodtan fordulhat hozzám. Nyilván annak örülnék a legjobban, ha nem volnának ezekkel kapcsolatos problémái, de ha mégis akadnának, nem akarom, hogy eltitkolja őket előlem.

2022. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%
Ha egyszer egyszer kipróbálná még oké ,csak ne essen túlzásokba
2022. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
25%
A fű az első kapu lehet, ne hinném, hogy jó dolog, és legyintsünk rá. Mindenképpen kábítószer.
2022. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
71%
A kávé is drognak számít, 10 éve azzal kelek és nem lőttem még herkát. A fű nem az ördögtől való, ha valaki nem a lelki fájdalmát akarja enyhíteni vele, hanem kikapcsolódni mint pl egy doboz sörrel akkor semmi gond nincs. Amíg nem mindennapos.
2022. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!