Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gyerekekről kiderülne...

Ha a gyerekekről kiderülne füvezne mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 11:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
85%

#12

És mi köze bárminek is ahhoz hogy természetes a fű?

A varázsgomba, a mérgesszömörce, a kígyóméreg, meg a szamóca is mind természetes, de ebbős semmi nem következik, sem az hogy rossz, sem az hogy jó.

Hozzáteszem a mai kenderféléket már rég génkezelték, és túltenyésztették, a hatóanyagkoncentrátumuk sokszorosa a természetesnek.


Egyébként a fűben ha nagy átlagban nem is reagál rá rosszul az ember pont hogy okozhat szélsőséges reakciókat.

Ezt nem csak én állítom,,de a füves barátaim is.

2022. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
8%
Semmit. Ki nem?
2022. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
23%
Hát épp ez az! Ki nem :D
2022. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
??
2022. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
73%
Haverjaim 20 év kemény cigizgetés után egy aranyhal agyi szintjén állnak.Lehet itt tolni a hülye dumát hogy természetes meg csak egy cigi húú...segg hülye leszel tőle.
2022. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
20%
bakker, hogy védik a drogosok a hülye füves cigijüket, legközelebb már azzal jönnek hogy káros ha nem vagy függő.
2022. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
55%
21/ Igaz de ennyi erővel akkor minden alkohol is méreg, minden gyógyszer és még sorolhatnám a rengeteg adalékot amit nap mint nap megeszünk. A Marihuána fogyasztás cseppet sem károsabb annál minthogy egy sört megiszik valaki. Úgy kezelitek kvázi mintha valami több halált okozó szintetika lenne, szeretném hangsúlyózni nem ugyanaz a kategória! Én 10 éve élek vele és mégsem vagyok egy sehonnai csöves, úgyanúgy dolgozok és normális állampolgár vagyok ahogy te is (vélhetően) .
2022. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
81%

Jaj kérdező . Most komolyan , itt ezen az oldalon milyen válaszokat vársz ? Amúgy is ilyen téren a magyar ember nagyon tanulatlan .


" Füvees cigiiiii ??? KÁBÍTÓSZER !!! Hajléktalan drogfüggő leszel tőle !!!! Van kábeltévé és internet ! Tudom ám én hogy mennek ezek ! "

2022. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
27%
Miért hova sorolnád te tanult gyerek??Bébiétel??Te tanult gyerek a marihuana kábítószer.
2022. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
44%
Ha még sulis és kap zsebpénzt akkor onnantól a zsebpénz az 0, ha már felnőtt, akkor pedig megmondanám neki, hogy vagy abbahagyja, vagy szedi a sátorfáját és akkor jöjjön vissza ha felhagy vele.
2022. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!