Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan dolgoznátok fel?...

Ezt hogyan dolgoznátok fel? Hogyan bírkózzak meg vele? Hogyan mondjam el az egyetlen testvéremnek?

Figyelt kérdés

Édesanyámat 2018 májusában szólította magához az Úr. Nagyon szép család voltunk, jól éltünk, szerettük egymást, keresztényi életet éltünk, voltak nehézségek, de mindig olyan könnyen túljutottunk.

Anyuciról 2018 januárjában kiderült, hogy rosszindulatú daganat van mindkét petefészkén. Műteni a kora miatt kockázatos volt, kemót/ sugarat kapott, de hamar legyengült, s feladta, konkrétan 4 hónap alatt elvitte, fel se fogtam, csak szenvedtem mélységesen, mert rengeteg mindent köszönhettem neki egész életemben, a csillagot lehozta volna azért, hogy én boldog lehessek az életben.

Apával még régebben berendeztek egy szép nyaralót maguknak, viszont most, hogy mindketten elmentek a tesómmal úgy osztozkodtunk, hogy az lesz az övé, hogy a családjával nagyobb házba tudjanak költözni. Elkezdtem neki segíteni az utolsó kipakolásokban, mikor a véletlen folytán a ruháik között találtam egy nagyon régi orvosi leletet, aminek az apróbetűsében állt 2 időpont, köztük 3 év volt, s ezekben az időpontokban anyunak abortusza volt. Ezen időpontokban én is meg testvérem is 10 felett voltunk, de le van írva kb. úgy, hogy a betegen már Materként hajtottak végre 2 darab Abortus artecifialist, valamint xy időpontban Fractionalt abrasio ( méhkaparás a net szerint) beavatkozás során menesztett graviditas ( net szerint várandósság) történt. Állapot: hólyagcsíra után, a másik kettő meg 10 hetes körül feltételezhetően.

Mindez akkor, mikor mi 10en évesek voltunk.

Mit csináljak? Édesapám, akivel mintaházasságuk volt állítólag, ő még anyu előtt meghalt. Ez valahonnan egy kitépett orvosi lelet volt, amin az ő neve van meg a születési dátuma, a kora.

Nagyon sok nőgyógyászati gondja volt mindig, időskorában is járt rendszeresen rákszűrésre, a klimax időszakában volt, hogy azt hitte meg fog halni olyan rosszul volt, sőt miómával még műtötték is egyszer.

Nem tudom, azt tudom, hogy most az életem egy nagy kérdőjel, nem tudom mit tegyek, elmondjam e valakinek, mert a feleségemnek se merem, az ey sógornőjével meg konkrétan legjobb barátnők voltak.

A Jóisten megbüntetne azért, ha most nagy nyomozósdiba kezdenék?

Nagyon szépen kérem, hogy a hasonló helyzetben lévő emberek segítsenek, nem akarok családi perpatvart, viszont nem akarok hazugságban se élni.



2022. márc. 7. 20:41
 91/137 anonim ***** válasza:
91%
Akármi is történt ő attól még ugyanaz az ember aki felnevelt, szeretett, megszült. Ezen nem változtat semmi. A teljes igazságot úgy sem fogod megtudni. Már ha egyáltalán van mit megtudni. Úgyhogy ezzel a kombinalassal csak magadnak okozol álmatlan éjszakát.
2022. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/137 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te nem vagy százas...
2022. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/137 anonim ***** válasza:
100%

#67: ugyan tegnap este leírtam, hogy abbahagyom, mielőtt kibontakozik az egész brazil szappanopera, azért kíváncsiságból visszanézek most. :-D


A mocsokság egyedül a te oldaladon van!!!! Mert egy halott ember VÉLT ügyeiben vájkálsz, ráadásul még terjeszteni is akarod a rokonságban a beteg agyadban összerakott agyrémeidet.

2022. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/137 anonim ***** válasza:
100%

#82: igen-igen!

Ahogy kb. mindenki látja, a kérdező túlkombinálja a dolgot.

Nekem is volt sajnos spontán abortuszom, és utána bizony jött az orvosi műtét, ami kb. egyenlő a művi abortusszal. Hogy véletlenül se maradjon bent semmi olyan, ami elfertőződhet.


És klimax kezdetén is sokaknak van rendellenes vérzések miatt egészségügyi kaparás...



Nem lehet, hogy a kérdező vmi kisregényt ír, és itt gyűjt anyagot hozzá??? Ennyire agyhalott nem lehet valaki, még bigott katolikusként SEM!


(én is katolikus vagyok, mielőtt betámadna a kérdező holmi vallásellenességgel...)

2022. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/137 anonim ***** válasza:
95%

87: mindazonáltal az 5-ös lehetőséget tartom a legkevésbé valószínűnek.

A kérdező agyában kell keresni a bajt...



Bocs, nincs időm visszaolvasni... az kiderült, hogy a kérdező hány éves????

2022. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/137 anonim ***** válasza:
100%
95. Kérdeztem, hogy hány éves, de nem válaszolt. Ha nem tizenéves, biztos belegondolt, milyen hülyeséget írt ki, azért nem válaszolt.
2022. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/137 anonim ***** válasza:
92%
#95: Konkrétan nem, de felesége van, szóval a már felnőtt ember.
2022. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/137 anonim ***** válasza:
100%

97: ja, tényleg, ott a fő kérdés alatt, hogy van felesége...


Mindenesetre nem százas, az biztos! Ha negyvenéves, akkor se...

2022. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/137 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 évesnél több, akkor szégyen, hogy ilyenen agyal, ha pedig kevesebb, nem hiszem, hogy az anyját hozzákényszerítették az apjához. Itt valami nagyon sántít. Elég kamugyanús a történet.
2022. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/137 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem százas. Szenvedhet a felesége is a hülyeségeitől.
2022. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!