Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan dolgoznátok fel?...

Ezt hogyan dolgoznátok fel? Hogyan bírkózzak meg vele? Hogyan mondjam el az egyetlen testvéremnek?

Figyelt kérdés

Édesanyámat 2018 májusában szólította magához az Úr. Nagyon szép család voltunk, jól éltünk, szerettük egymást, keresztényi életet éltünk, voltak nehézségek, de mindig olyan könnyen túljutottunk.

Anyuciról 2018 januárjában kiderült, hogy rosszindulatú daganat van mindkét petefészkén. Műteni a kora miatt kockázatos volt, kemót/ sugarat kapott, de hamar legyengült, s feladta, konkrétan 4 hónap alatt elvitte, fel se fogtam, csak szenvedtem mélységesen, mert rengeteg mindent köszönhettem neki egész életemben, a csillagot lehozta volna azért, hogy én boldog lehessek az életben.

Apával még régebben berendeztek egy szép nyaralót maguknak, viszont most, hogy mindketten elmentek a tesómmal úgy osztozkodtunk, hogy az lesz az övé, hogy a családjával nagyobb házba tudjanak költözni. Elkezdtem neki segíteni az utolsó kipakolásokban, mikor a véletlen folytán a ruháik között találtam egy nagyon régi orvosi leletet, aminek az apróbetűsében állt 2 időpont, köztük 3 év volt, s ezekben az időpontokban anyunak abortusza volt. Ezen időpontokban én is meg testvérem is 10 felett voltunk, de le van írva kb. úgy, hogy a betegen már Materként hajtottak végre 2 darab Abortus artecifialist, valamint xy időpontban Fractionalt abrasio ( méhkaparás a net szerint) beavatkozás során menesztett graviditas ( net szerint várandósság) történt. Állapot: hólyagcsíra után, a másik kettő meg 10 hetes körül feltételezhetően.

Mindez akkor, mikor mi 10en évesek voltunk.

Mit csináljak? Édesapám, akivel mintaházasságuk volt állítólag, ő még anyu előtt meghalt. Ez valahonnan egy kitépett orvosi lelet volt, amin az ő neve van meg a születési dátuma, a kora.

Nagyon sok nőgyógyászati gondja volt mindig, időskorában is járt rendszeresen rákszűrésre, a klimax időszakában volt, hogy azt hitte meg fog halni olyan rosszul volt, sőt miómával még műtötték is egyszer.

Nem tudom, azt tudom, hogy most az életem egy nagy kérdőjel, nem tudom mit tegyek, elmondjam e valakinek, mert a feleségemnek se merem, az ey sógornőjével meg konkrétan legjobb barátnők voltak.

A Jóisten megbüntetne azért, ha most nagy nyomozósdiba kezdenék?

Nagyon szépen kérem, hogy a hasonló helyzetben lévő emberek segítsenek, nem akarok családi perpatvart, viszont nem akarok hazugságban se élni.



2022. márc. 7. 20:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/137 anonim ***** válasza:
100%
Hulyesegen turaztatod magad.
2022. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/137 anonim ***** válasza:
96%

Van baj hallod.

Nekem a nagymamamnak voltak zuros ugyletei, mai napig nem tudni, hogy ki is az igazi nagyapam, anyukam edesapja, meg anyukam se tudja. Es?? Felnevelte anyukamat tisztessegen, engem is szeretett, eszem agaban se lenne ez utan kutakodni! Tudom, hogy megvolt ra minden oka, hogy igy tegyen es hidd el, hogy egy normalis ember eseteben (nem a borsodi cigokra gondolok, akiknek berletuk van az abortuszklinikara) igenis megvannak az indokok arra, hogy miert vallalkozik egy testileg es foleg mentalisan ennyire megterhelo dontesre!

Anyukad felnevelt teged es a testvered tisztessegesen? Szeretett amig csak elt? Ha ezekre a kerdesekre igen a valaszod, akkor hagyd abba a kutakodast es ne bolygasd fel magadnak a lelkivilagodat hulyesegekkel. Ugyanis mindez semmit nem valtoztat azon, hogy anyukad hogy viszonyult hozzad.

2022. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/137 anonim ***** válasza:
100%
Valóban hatalmas probléma h volt abortusza. Bazdki. Gond van nálad nem is kicsit
2022. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/137 anonim ***** válasza:
88%
Téged is vetett volna el,de komolyan. Egy normális FELNŐTT házas férfi nem itt írna, kérdezne. Nálad hatalmas gondok vannak, fordulj orvoshoz rád fér
2022. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/137 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem troll a Kérdező.
2022. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/137 anonim ***** válasza:
100%
65. Lehet, hogy troll. El is tűnt.
2022. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/137 A kérdező kommentje:
Mi az hogy troll? Itt vagyok, csak már nem válaszolok, mivel egy normális válasz nem jön csak a mocskolódás meg a gonoszság.
2022. márc. 7. 23:22
 68/137 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehetsz troll a kettő nem zárja ki egymást 🤣🤣 jelentve
2022. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/137 anonim ***** válasza:
100%
Talán rá kéne jönnöd, hogy nem mindenki hülye, te meg helikopter.
2022. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/137 anonim ***** válasza:
97%
Hogy a tesódnak elmondod, az oké, de másnak semmi köze hozzá. Nyomozni pedig főleg nem érdemes. Már meg is halhattak azok az emberek akik tudtak valamit. Azok előtt, akik pedig mit sem sejtettek a dologról, egy r*ngyónak kiáltatnád ki Anyádat. Neked az ő férje volt az apád, mert ilyen a törvény. "A gyermek apja az, akit a házasság annak mond." Ha száz férfival feküdt volna le, akkor is ő lenne az anyád, a férje pedig az apád. Hagyd őket békében nyugodni! Exhumáltatnád apádat, hogy kiderüljön egy olyan dolog, amiről később megtudnád, hogy nem is szeretted volna megtudni?
2022. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!