Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan dolgoznátok fel?...

Ezt hogyan dolgoznátok fel? Hogyan bírkózzak meg vele? Hogyan mondjam el az egyetlen testvéremnek?

Figyelt kérdés

Édesanyámat 2018 májusában szólította magához az Úr. Nagyon szép család voltunk, jól éltünk, szerettük egymást, keresztényi életet éltünk, voltak nehézségek, de mindig olyan könnyen túljutottunk.

Anyuciról 2018 januárjában kiderült, hogy rosszindulatú daganat van mindkét petefészkén. Műteni a kora miatt kockázatos volt, kemót/ sugarat kapott, de hamar legyengült, s feladta, konkrétan 4 hónap alatt elvitte, fel se fogtam, csak szenvedtem mélységesen, mert rengeteg mindent köszönhettem neki egész életemben, a csillagot lehozta volna azért, hogy én boldog lehessek az életben.

Apával még régebben berendeztek egy szép nyaralót maguknak, viszont most, hogy mindketten elmentek a tesómmal úgy osztozkodtunk, hogy az lesz az övé, hogy a családjával nagyobb házba tudjanak költözni. Elkezdtem neki segíteni az utolsó kipakolásokban, mikor a véletlen folytán a ruháik között találtam egy nagyon régi orvosi leletet, aminek az apróbetűsében állt 2 időpont, köztük 3 év volt, s ezekben az időpontokban anyunak abortusza volt. Ezen időpontokban én is meg testvérem is 10 felett voltunk, de le van írva kb. úgy, hogy a betegen már Materként hajtottak végre 2 darab Abortus artecifialist, valamint xy időpontban Fractionalt abrasio ( méhkaparás a net szerint) beavatkozás során menesztett graviditas ( net szerint várandósság) történt. Állapot: hólyagcsíra után, a másik kettő meg 10 hetes körül feltételezhetően.

Mindez akkor, mikor mi 10en évesek voltunk.

Mit csináljak? Édesapám, akivel mintaházasságuk volt állítólag, ő még anyu előtt meghalt. Ez valahonnan egy kitépett orvosi lelet volt, amin az ő neve van meg a születési dátuma, a kora.

Nagyon sok nőgyógyászati gondja volt mindig, időskorában is járt rendszeresen rákszűrésre, a klimax időszakában volt, hogy azt hitte meg fog halni olyan rosszul volt, sőt miómával még műtötték is egyszer.

Nem tudom, azt tudom, hogy most az életem egy nagy kérdőjel, nem tudom mit tegyek, elmondjam e valakinek, mert a feleségemnek se merem, az ey sógornőjével meg konkrétan legjobb barátnők voltak.

A Jóisten megbüntetne azért, ha most nagy nyomozósdiba kezdenék?

Nagyon szépen kérem, hogy a hasonló helyzetben lévő emberek segítsenek, nem akarok családi perpatvart, viszont nem akarok hazugságban se élni.



2022. márc. 7. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/137 anonim ***** válasza:
85%
Miert buntetne meg a joisten? Ki ne talalj mar ilyeneket, ha erdekel akkor nyomozz utana es ennyi. Megerdemled hogy valaszokat kapj ilyen kerdesekre. A tesodnak meg siman mond el es kesz, ninek titkoloznal?
2022. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/137 anonim ***** válasza:
95%
Hol es mit akarsz kutakodni? Szerintem hagyd az egeszet. Az anyukadnak biztos nyomos oka volt, hogy abortuszra ment.
2022. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/137 anonim ***** válasza:
92%
Mit nyomoznál? Volt abortusza. Ennyi.
2022. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/137 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem mutasd meg a testvérednek mit találtál.Nem jó feltépni a régi sebeket a családban,de jogosan akarod tudni az igazat. Szüleidnek maradt még életben közeli rokona? Talán neki mondhattak valamit. Jobb ha elmondod,úgyis látni fogja a párod,hogy nyomaszt valami. Más leletet nem találtál ezzel kapcsolatban?
2022. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/137 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem ezen mi olyan nagy dolog. Édesanyád úgy döntött, hogy nem akar több gyereket. Esetleg lehet, hogy egészségi okokból vetette el. Mit befolyásol ez így utólag?
2022. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/137 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán lehet érteni, hogy mi a gondod, milyen irányban fantáziálsz. Ha anyátok ezt nem kürtölte világgá, az érthető. Hogy neked miért okoz gondod más ember élete apró részletének a kifecsegése, az más dolog.
2022. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/137 anonim ***** válasza:
98%

Hazugságban élni? Ez hogy jutott eszedbe? Nincs semmilyen hazugság, te tudsz valamit, amit más nem. Ha rákérdeznek, elmondod.

Fölösleges, hogy bárki mást is így megviseljen a dolog, mint téged.

Ami volt, elmúlt, az igazat már úgysem fogod megtudni.

2022. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/137 A kérdező kommentje:

Mivel a fia vagyok érthető módon tudni szeretném mindezt, főleg, hogy az időpontok alapján mi már akkor nagyobbak voltunk.

Találtam mas leletet, mindenféle érdektelen, de ez valahogy pont a leletes tömjéből ki lett tépve, látszik a papírok végein, hogy ezt valahonnan kitépték. Te nem lennél rá kiváncsi? Nem érdekelne?

2022. márc. 7. 20:56
 9/137 anonim ***** válasza:
96%
Anyukád, apukád halottak már. Ne beszélj róla senkinek. Amúgy se ismered a történtek hátterét.
2022. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/137 anonim ***** válasza:
98%

Mi a probléma? Ebből még az okok sem derülnek ki, lehet, hogy 2 elhalt terhesség volt, de ha nem így van sincs semmi szégyellni való benne.

Miért lenne ebből családi perpatvar? Ez csak egy információ, amit nem tudtál, nem kell ezt túllihegni, mivel már nincs veletek nem is tudod megkérdezni, csak tudomásul kell venned, és nem gondolkodni rajta.

2022. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!