Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 vagy több gyermekes anyák...

3 vagy több gyermekes anyák és apák!Milyen kapcsolatban vagytok a pártokkal?Ennyi gyerek mellett mikor van időtök egymásra ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 20:01
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
33%

"A kicsi most 20 hónapos,meg jön a hugi,most kb 1-2 évig"


Jézusom:D De jó lehet a már majdnem felnőtt 14 évesnek, hogy most termeltek be a szülei még kettőt. Isteni:DDD

2022. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
74%
Képzeld, utolsó, az én 13 évesem kifejezetten rágja a fülem, hogy legyen még egy kistesója. Bármilyen hihetetlen, vannak, akik jól erzik magukat a családjukban, kisbabástul, mindenestül.
2022. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is 3 gyerek volt/van, mert már felnőttek.

Nem éreztük tehernek, mert jó testvérnek voltak nevelve és általában lekötötték egymást. Egymással játszottak, nem nekünk, vagy a nagyszülőknek kellett szórakoztatni őket.

Egyedül anyagilag volt nehezebb mint most, mert nem volt ennyi támogatás.

Tulajdonképpen ezt a helyzetet megélve, úgy gondolom, hogy egy egykével nehezebb, mint 2-3-al.

A párkapcsolatunkat nem befolyásolták, a szünetekben táborban voltak, vagy nagyszülőknél, egyéb hétvégeken meg örültünk, ha együtt a család. Csináltunk velük programokat, vagy csak behúzódva kuckóztunk, élvezték a "szabad foglalkozást":)

Ha elölről kezdenénk, ugyanígy csinálnánk!

2022. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
92%
10-es dolgozunk mindketten,onnan.Én az egyetemet is gyerekek,meg munka mellett csináltam,18 éves korom óta dolgozom.De szerintem a kérdés nem ez volt.
2022. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
14%
A legtöbb sok gyerekes apuka a fiatal jó nőket lesi, meg fent van társkeresőn sunyiban, úgyhogy a kérdésedre a válasz leginkább ez:D Nincs ott már semmi, csak a gondok, meg a szürkeség.
2022. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
88%
11-es képzeld el,hogy nagyon várják a kiskamaszok a tesót.A kicsivel is nagyon szeretnek lenni.Jókat szórakoznak rajta,és sokmindenre megtanítják.Sosem hagyjuk rájuk egyébként,élik a kis tini életüket,haveroznak,sportoknak.A kérdés még mindig nem ez volt.
2022. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
17%
Szia! Én 28 éves nő vagyok, cégnél dolgozom és jelenleg is egy 3 gyerekes apuka hajt rám, de ez már a sokadik ilyen alkalom. Szerintem igaza van itt több válaszolónak, nagyon sokan félremennek, ritka az, ahol együtt maradnak ennyi gyerek után sajnos.
2022. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
92%
A félremenés nem gyerekszámtól függ.Gyerek nélkül,és 1 gyerekkel is van aki megteszi.Ott pont azzal van a baj, amiről a kérdés szól.Valószínűleg ott nincs megfelelő kommunikáció,nincs igény egymással töltött időre,vagy egyik-masik elhagyja magát,és elhízik,stb.Nálunk amúgy a megcsalás bármilyen formája,legyen az csak egy csók vagy tapperolás azonnali válook lenne mindkettőnk részéről.Minden mást meg lehet beszélni,és meg is szoktunk.
2022. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
80%
3 gyerkőc anynira azért nem sok.
2022. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
53%
Ahhoz pont elég, hogy a pároknak ne legyen idejük egymásra.
2022. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!