Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 vagy több gyermekes anyák...

3 vagy több gyermekes anyák és apák!Milyen kapcsolatban vagytok a pártokkal?Ennyi gyerek mellett mikor van időtök egymásra ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 20:01
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, hogy van idejük, tesómnak két gyereke van, a felesége részmunkaidőben dolgozik, és még így is alig van idejük bármire is. Egymásra is alig.
2022. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
97%

3 gyereket neveltünk fel, már mind felnőtt (na jó, a "kicsi" még gimis, de már nagykorú). Akkor volt időnk magunkra/egymásra, amikor akartuk. Voltak/vannak nagyszülők, akik segítettek, ha kellett. Pl. nem volt életcélunk rosszban lenni velük, nem szidtuk őket, nem tiltottuk el a gyereket mert még kicsi, mert én nem így szoktam stb. Első perctől részesei voltak a gyerekek életének (főleg anyósom, mert ő közelebb volt), így soha nem volt gond. Bármikor rájuk bíztam, bármennyire időre. És ők sem problémáztak ezen, nyilván egyeztettünk.

34. éve elég jól működünk együtt, már mi segítünk pl. anyósomnak, aki 88 éves és nem tudja már ellátni úgy magát. De el tudunk menni nyaralni most is, csak már az unoka vigyáz a nagyira, hogy ne legyen egyedül.

Az a meglátásom, hogy manapság azért alakulnak nehézkesebben a dolgok, mert sokan alapból kizárják a segítséget, már a kezdetektől távolságot tartatnak az unokák és nagyik között. Főként anyós-meny viszonylatban jellemző ez.

2022. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
18%
Nekem a legjobb barátnőm egy feltűnően csinos fiatal csaj és most épp egy 4 gyerekes családapa szeretője. A pasi üzletember és mondta, hogy semmi baja a feleségével, egyszerűen csak már elfáradt. Persze a pasi úgy jár haza, mintha mi sem történne, gyerekekkel foglalkozik, a felesége semmit sem sejt. Ráadásul barátnőmnek rengeteg ilyen sztorija van, ahol az ilyenek megkörnyékezték. Szóval a mintacsaládokban is előbb-utóbb úgyis az lesz, hogy a pasi (vagy akár a nő) félremegy ennyi gyerek mellett, max titokban tartja és élik tovább az életüket. Régen még együtt maradtak talán, de a mai világban inkább a fenti a jellemző.
2022. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%
Mi is hármat neveltünk fel. Én otthon voltam velük, a férjem meg társvállalkozóként heti 2 napot dolgozott, amúgy ő is otthon volt velünk.Az intim részét a kapcsolatunknak délelőttre helyeztük, amikor suliban voltak a srácok.Délután különórák,uszoda stb. De nagyon jó volt, hogy úgy nőttek fel, hogy otthon együtt étkezett a család a hét 5 napján. Tudtunk segíteni a tanulásban ha kellett. Nagyon jó volt, ha újra kezdeném, akkor is így csinálnám.Azt hiszem a jó anyagi háttér,a nyugalom és a sok együtt töltött idő a titka a boldog családi életnek.
2022. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
21%
Minek kellettek kölykök, ha heti egyszer le vannak passzolva? Konkrétan a covid bemutatta, hogy az embereknek csak akkor kell gyerek, ha csak munka után találkoznak pár percig, meg hétvégén egy kicsit.
2022. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
79%
23 akkor ugye idő az mégiscsak lenne egymásra, hiszen egy plusz ribizlire is van,csak valamiért nem akarják.Nem biztos az,hogy a felesége meg nem tudja,lehet hogy neki is van más.És az sem biztos,hogy a pasi igazat mond, lehet hogy van ott más gond,csak nem köti más orrára.Még mindig nem gyerekszámtól függ a gerincesség.Amúgy nekem tökmindegy hogy ki mit gondol,mi nagyon jól megvagyunk,boldogan, szeretetben neveljük fel a gyerekeket.A kérdésre már válaszoltam,meg lehet oldani mindent csak akarni kell.
2022. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
20%
29: Itt sztem nem az időn van a hangsúly, hanem azon, hogy még egy gyereknél is elfáradnak az emberek, nemhogy ennyi gyereknél. Általános jelenség a szupermarketekben leír mindent: anyuka 2-3-4 gyerekkel a WC papíroknál vagy az akciós téliszaláminál szöszmötöl, amikor apuka meglát egy jó nőt és önkívületi állapotban kóvályog utána a kocsijával:D Csak egy bevásárlás alatt az ember szemtanúja kb 5 ilyennek:D
2022. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
89%
Rossz apukát választott
2022. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
91%
27es, neked nem jött össze a gyerek, vagy mi a gond? Miért akarod itt mindenáron, oldalakon keresztül bebizonyítani, hogy a többgyerekes apa csak egy nyálcsorgató gyökér lehet, aki hanyagolja a feleséget, bezzeg mellette hány fiatal nője van. Ugyanez a férj egy gyerekkel, vagy gyerek nélkül meg szemérmetes mosollyal, szüzies pirulással fogadná, ha csak megszólítaná egy nőnemű, mi?
2022. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
80%
Amelyik típusról beszél,azt nem szabad komolyan se venni,nem hogy gyereket szülni neki.Az én férjem fiatal csikó korában sem csapongott,ahogyan én sem.Vagy voltunk valakivel,vagy ha nem, akkor meg szabad nézelődni.Sőt nézelődni most is szabad. Az említett nyalcsorgatást nem tapasztaltam,sőt,ha együtt megyünk vásárolni akkor általában apa a bébicsősz,terelgeti a kicsit,(a nagyok nyilván már nem igénylik ezt,de ők is voltak kicsik)én meg tudok koncentrálni a bevásárló listára,mert nagycsaládban ez fontos.Nem gondolom hogy általánosítani kellene,és még azóta sem értem,hogy mitől függne össze a gyerekszám és a megcsalás.Lehet együtt időt tölteni bármennyi gyerek mellett,csak ehhez 2 ember kell.
2022. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!