Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 vagy több gyermekes anyák...

3 vagy több gyermekes anyák és apák!Milyen kapcsolatban vagytok a pártokkal?Ennyi gyerek mellett mikor van időtök egymásra ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 20:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
18%
29: Te miről beszélsz? 23. és 27. vagyok, én összesen két kommentet írtam, nem tudom, miről papolsz, de szerintem vannak gondok a toronyban.
2022. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
13%
30: Te meg ha annyira szívedre veszed valakinek a saját tapasztalatát, hogy már a sokadik kommentben bizonygatod, hogy márpedig veled ilyen nem történhet, akkor inkább gondolkozz el, mitől félsz ennyire. Én leírtam a saját sztorimat, amit barátnőm és mások által hallottam testközelből, attól, hogy te erőlködsz, hogy nincs így, még előfordul elég sokszor, ha fáj, ha nem.
2022. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyan nem erölködök semmin,és félnivalóm sincs.A barátnőd is büszke lehet magára,hogy apukák használati tárgya😅 Nyilván az ilyen történetekben a férfi a görény,de ha nem tartaná a pitsajat oda egy ilyen nagyon csinos barátnő sem még házas az illető, akkor nem tudná kihasználni a helyzetet (meg a feleségét)a szemétláda.A gerinctelen viselkedés még mindig nem gyerekszám függő.Az ilyenek gyerek nélkül is ilyenek,az csak a buta szeretők felé a duma,hogy a gyerekek a fárasztóak,meg az asszony a frigid, általában szarba se veszik a párjukat,csak este ürítenének egyet.Ismerek ilyet én is,egy gyereke sincs,van viszont 2 szeretője.Azt hiszi,hogy a felesége nem tudja,de ezt csak hiszi amúgy.Csak az a baj,hogy a kérdéstől már nagyon elkanyarodtunk.
2022. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
15%
33: Te nagyon el vagy tévedve:D Megsúgom, hogy ezek a pasik nagyon is jófejnek tűnnek és mintaapának, tehát az érved, miszerint eleve ilyennel össze sem kell állni, megbukik. Látszik, hogy rosszul esik neked, hogy előfordulhat ilyen a világban, de szinte minden ismerősömtől hallottam már nem egy ilyen sztorit és saját szememmel is látom, hogy rendesnek tűnő hapik fiatal csajokra nyomulnak sunyiban. Főleg ahol több a gyerek. Ez van, ha tetszik, ha nem.
2022. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
92%
Ez így van, ahogy a 34es írja, miért nem lehet felfogni? Látjátok, hogy statisztikát is vezet erről. Neki naaaagyon sok sokgyerekes ismerőse van, és az ismerőseinek még több sokgyerekes ismerőse van, és azok kívétel nélkül mind csalják a feleséget, és őt is értesítik róla, nehogy lemaradjon a statisztikában. Már csak azt nem értem, ha egy ember ennyi sokgyerekes ismerettséggel rendelkezik, aztán még az ő ismerősei is, akkor hogy a pi.csába nem vagyunk már 10millióan se?
2022. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
16%
Na, okoska is idetévedt. Te valami frusztrált kis senkiházi lehetsz, akit már agyoncsaltak, azért nem tudod elfogadni, ha más is kommentel a kérdéshez:D Én nem tehetek róla, hogy ilyen szerencsétlen vagy, kezdj inkább magaddal valamit, meg menj ki az életbe:)
2022. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
34 te magad írod le:rendesnek,meg jófejnek,meg mintaapának TŰNŐ hapsik. De nem azok.Megjátszani pár órára magát bárki megtudja. Biztos hogy van olyan is,de általában ez a kamu.Akiről én beszéltem az pl az első szeretőt akkor újította,mikor a felesége mellét levették mert rákos volt.Azóta amúgy jól van,meg is csináltak a cicijet,és tök szép,meg okos nő.Szerinted a rendesnek tűnő férjéről mi lehet a véleményem?Belejött a csajozásba,azóta otthon nem nagyon van akció,de van 2 állandó kur*a akikhez jár.Meg van elégedve magával,hogy nem tudja az asszony,meg ő mekkora penge mert miket megcsinál a nőivel,de még a kollégáinak is forog a gyomra tőle.A felesége meg tudja,de nem árulja el neki.Na ennyit az ilyen gerinces úriemberekről,meg a gerinces barátnőikről.Mégegyszer mondom,0db gyerek van.Simán csak egy troger a csávó,nem az asszony meg a sok gyerek a hibás.
2022. márc. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!