Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányként, nekem...

Leszbikus lányként, nekem nagyon fáj, hogy az egész családom a Fideszre szavazott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy Apa, Anya, a kettő nővérem felnőtt emberek és maguk hozzák a döntéseket. Azt is tudom, mindenki arra a pártra szavaz, amire szeretne. De nekem akkor is nagyon fáj, hogy az egész családom a Fideszre szavazott. Hiába jeleztem nekik folyamatosan, hogy a Fidesz egy homofóbb párt és hogy kirekesztve érzem magam a Fidesz által, a családom mégis erre a pártra szavazott. Annyira rossz érzés, hogy én hiába szavaztam Márki-Zay Péterre, a Fidesz hatalmas előnnyel győzött. Nem szeretek Magyarországon lakni és főleg azért nem, mert a hatalmon lévő párt összemos engem a pedofilokkal.


A családom nagyon megértő és támogató velem a leszbikusságom kapcsán. Ez egy fantasztikus dolog. De az, hogy mindannyian a Fideszre szavaztak, nagyon súlyos nyomot hagyott bennem. Amikor biztossá vállt a Fidesz győzelme, remegve zokogni kezdtem és hányni, sírni. Kérdezte a családom, mi a baj, azt válaszoltam, "Mégis mi baj lenne? Hogy nyert egy párt, ami egy szinten emleget engem a pedofilokkal? Hogy az egész családom arra szavazott, hogy engem kirekesszenek és megalázzanak? Hogy a családomat nem érdekelte, nekem ez mennyire fáj?".


Borzalmasan érzem magam és csak arra tudok gondolni, mennyire nem szeretek Magyarországon lakni, mennyire szívesen laknék egy másik országban és hogy mennyire fáj, a családom a Fideszre szavazott. Mit tegyek ebben a helyzetben?



2022. ápr. 7. 17:52
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
76%

Költözz ki.

Jah, nincs pénzed rá/nem fogadnak tárt karokkal sehol se/nem beszélsz idegennyelvet/stb. Aham. Akkor ne rinyálj.

Én se a Fideszre szavaztam, de ez a rinya ami mindenhol megy már nevetséges. Ne "fenyegetőzz", költözz ki. Tedd meg. Próbáld ki milyen az élet máshol, lehet soha vissza se jössz majd annyira összejönnek a dolgok. Lehet hogy majd a kinti magyar segítők (sokan írják facebookos csoportokvan mostanában hogy segítenek kiutazásban) elszedik a pénzed és árulhatod magad. Tudod, magyarnak magyar a legnagyobb ellensége.

2022. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
46%
Semmi közöd hozzá, ki kire szavaz. Pont. Innentől a kérdésed semmis.
2022. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
40%

Mit tegyél?

Nőj fel.

Magánügy, hogy ki, kire szavaz. Pont ahogy a leszbikusságod is.

Amúgy meg mi köze a politikának a nemi identitásodhoz?

2022. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
41%
A fidesz partban, kepviselokben is vannak melegek. Ok is megszavaztak. Amugy meg nem ok adtak a pedogil torveny nevet a torvenycsomagnak hanem a media. Olvasd el a torveny szoveget, hatha attol megnyugszol. Abban amigy csak az all hogy kiskorunak nem beszelunk ilyesmirol, semmi mas. Nincs tiltva a leszbikussag, nincs szankcionalva, elhurcolva senki, nem rughato ki stb.
2022. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
54%

"Tisztában vagyok vele, hogy Apa, Anya, a kettő nővérem felnőtt emberek és maguk hozzák a döntéseket. Azt is tudom, mindenki arra a pártra szavaz, amire szeretne."


Ennyi. Fogadd el, hogy nem körülötted forog a világ, és nem úgy ugrál mindenki, ahogy te fütyülsz. Mondd, ugye te is kikérted az ő véleményüket, mielőtt leszbikus lettél? :D Nem? :D

2022. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Nagy1A válasza:
13%

-Sajnállak, mert egy barát, egy értelmes felnőtt ember sincs a közeledben akivel ezt a problémád megbeszélhetnéd és ide írsz, hogy ezt a rengeteg a "Fidess barát" Orbán gyűlölő, politikailag befolyásolt zagyvaságát kapjad válaszként!! Ettől csak még jobban zavaros lesz a világ neked.

- Nagyon sajnállak, hogy még azt sem érted és nem vizsgálod meg...amitől félsz!!

Nem arról szól a dolog, hogy TE pedofil vagy, hanem éppen arról, hogy a pedofilok ölelő karjaitól védjük meg a gyerekeinket........többek között lehet, hogy téged is, mert ahogy elnézlek, a habitusod miatt.......te is egy tipikus lehetséges áldozat lehetsz, egy megértő meleg pedofil karjaiban!!

Nem a Fidesz mos össze téged a pedofilokkal, hanem az általad jelölt ellenzéki kapitány háttere hazudja ezt neked róluk....és te megeszed...mert még arra sem vetted a fáradtságot, hogy a családodat megkérdd.....magyarázzák ezt el neked!! Ehelyett......zokogsz....hánysz....és nem szeretsz Magyarországon lakni!!

- Még jobban sajnállak azért, mert olyan mérhetetlenül eszetlenül béna vagy, hogy a családodban, akik támogatnak és megértenek téged, nem bízol meg és nem beszélted velük ki...részletesen a problémádat..... vagy pedig, amikor elmondtad nekik.... Ők elmagyarázhatták neked a mit-miértet, de te fel sem fogtad... meg sem értetted amit mondtak!! Sajnos ez a te szellemi szintedet meghaladó teljesítményt igényel, úgy látom!! Nem bántani akarlak, csak jó lenne, ha elgondolkodnál azon, hogy elképzelhető....a te hozzáállásodban van a baj, mert nem tudod elfogadni a családod politikai elkötelezettségét....és nem érted meg, hogy a pedofília elutasítása...nem egyenlő a leszbikusok kirekesztésével!! Talán fordulj a családodhoz ismét, lehet, hogy megérted!!

Ha nem...akkor megfogadhatod a 11-es tanácsát...és valahol idegenben...leszbikusságod teljes pompájában....szabadon...FUTTATNAK!

Na de akkor már nem sajnállak!!

2022. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
11%

Nem a Fidesz mos össze téged a pedofilokkal, hanem az általad jelölt ellenzéki kapitány háttere hazudja ezt neked róluk.


Aha nyilván a fideszes Kaleta se volt pedofil, az is hazugság a csúúnya ellenzékiek raktak a gépére pár ezer pucér gyereket ábrázoló képet és videót igaz?


Enyje ez a mocskos baloldal hát nem szégyellik magukat?:-D

2022. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 Nagy1A válasza:
13%
16 vagyok ismét! Javaslatom továbbá..... az egészet, gyakori kérdésetől ....zokogásostól...hányásostól törüld ki a fejedből.......hogy ne is emlékezz majd rá...mert később...amikor már értelmes felnőtt leszel ....nagyon fogod szégyellni a butaságodat...ciki lesz!!
2022. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
60%
Hatott a 12 év propaganda... :(
2022. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
52%
Ez hagyott benned mély nyomot? Úr isten tragédia 😒 arra szavaznak amire akarnak te meg hiszti helyett jó lenne ha felnőnél és a saját életeddel foglalkoznál mások helyett.
2022. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!