Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányként, nekem...

Leszbikus lányként, nekem nagyon fáj, hogy az egész családom a Fideszre szavazott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy Apa, Anya, a kettő nővérem felnőtt emberek és maguk hozzák a döntéseket. Azt is tudom, mindenki arra a pártra szavaz, amire szeretne. De nekem akkor is nagyon fáj, hogy az egész családom a Fideszre szavazott. Hiába jeleztem nekik folyamatosan, hogy a Fidesz egy homofóbb párt és hogy kirekesztve érzem magam a Fidesz által, a családom mégis erre a pártra szavazott. Annyira rossz érzés, hogy én hiába szavaztam Márki-Zay Péterre, a Fidesz hatalmas előnnyel győzött. Nem szeretek Magyarországon lakni és főleg azért nem, mert a hatalmon lévő párt összemos engem a pedofilokkal.


A családom nagyon megértő és támogató velem a leszbikusságom kapcsán. Ez egy fantasztikus dolog. De az, hogy mindannyian a Fideszre szavaztak, nagyon súlyos nyomot hagyott bennem. Amikor biztossá vállt a Fidesz győzelme, remegve zokogni kezdtem és hányni, sírni. Kérdezte a családom, mi a baj, azt válaszoltam, "Mégis mi baj lenne? Hogy nyert egy párt, ami egy szinten emleget engem a pedofilokkal? Hogy az egész családom arra szavazott, hogy engem kirekesszenek és megalázzanak? Hogy a családomat nem érdekelte, nekem ez mennyire fáj?".


Borzalmasan érzem magam és csak arra tudok gondolni, mennyire nem szeretek Magyarországon lakni, mennyire szívesen laknék egy másik országban és hogy mennyire fáj, a családom a Fideszre szavazott. Mit tegyek ebben a helyzetben?



2022. ápr. 7. 17:52
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
10%
Tagadd meg őket.
2022. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem eltévesztetted a aktegóriát.
2022. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
45%
Miért a fideszre hegyezed ki a félelmed? sok "love is love" meg "család az család" facebook profilkeretes ellenzéki is csak általánosságban szolidarít az idealizált melegekkel (Ricky Martin tipusú sármos pasikkal meg playmate testű leszbikkel akiket a tévéből látnak). Aki hókuszpókfejű minimumbéren élő homiszexuális vagy maszkulin típusú leszbikus azt ezek a "szuperemberek" se csipázzák csak kitalálnak valami egyéb indokot: "tisztelem a melegeket, nem az a bajom vele hanem hogy blablabla"
2022. ápr. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
75%

A Fidesz nem homofób, hiába próbálja sokszor így beállítani az ismét megbukott ellenzék.

Idézz már bármi olyan szöveget a törvényekből, ami miatt téged meghurcolhatna bárki is

2022. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
94%
Ismerős helyzet, családom egyéniben fideszre szavazott, sőt politkában tájékozott meleg ismerősöm is rájuk szavazott. Nem tudok érte haragudni, hiába akarok változást, amíg nincs egy ténylegesen kompetens párt a fidesz ellen, addig ez fog történni.:/
2022. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
74%
Márki-Zay meg nőgyülölő, csak szólok. Szerinte a szüléshez sem kell orvos, de a leszbikusokat ajnározta volna, persze mese habbal.
2022. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
6%
26os egy problémamentes szüléshez nem is kell. Csak szólok. Ha nincs gond a dolog 99%-át a szülésznők csinálják. Csak szólok....
2022. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
48%
Ácsi, én nem vettem észre, hogy olyan nagyon ki lennétek rekesztve, igen nem házasodhattok és ha jól tudom, akkor gyereket sem fogadhattok örökbe, de ez feltétlenül baj? Ezeken kívül nincs is olyan, amivel ki lennétek rekesztve a kormány által, tehát ne mondd nekem azt, hogy olyan rossz nektek.
2022. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 1Léna ***** válasza:
27%

Bocsájts meg nekik. Túlzott elvárás a családtól, a társadalomtól és akár a vezető politikusoktól, hogy ők oldják meg a felnőtt emberek a személyes problémáját. Nem ellenségek ettől.

Nem. Nem vagyunk egyformák, különbözőek vagyunk, különböző élettapasztalattal. A saját döntéseinkkért és azok következményeiért magunk vagyunk felelősek.

A családod elfogadott, de te nem elégedsz meg ezzel, még többet vársz el tőlük.

Senki nem üldözi a leszbikusokat.

Sajnállak, mert nincs melletted olyan társ aki mellett biztonságban éreznéd magad. Mert ha lenne akkor talán másképpen tudnád kezelni ezt a helyzetett.

2022. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
63%
Kezdjük azzal, milyen a kapcsolatod a családtagjaiddal.
2022. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!