Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányként, nekem...

Leszbikus lányként, nekem nagyon fáj, hogy az egész családom a Fideszre szavazott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy Apa, Anya, a kettő nővérem felnőtt emberek és maguk hozzák a döntéseket. Azt is tudom, mindenki arra a pártra szavaz, amire szeretne. De nekem akkor is nagyon fáj, hogy az egész családom a Fideszre szavazott. Hiába jeleztem nekik folyamatosan, hogy a Fidesz egy homofóbb párt és hogy kirekesztve érzem magam a Fidesz által, a családom mégis erre a pártra szavazott. Annyira rossz érzés, hogy én hiába szavaztam Márki-Zay Péterre, a Fidesz hatalmas előnnyel győzött. Nem szeretek Magyarországon lakni és főleg azért nem, mert a hatalmon lévő párt összemos engem a pedofilokkal.


A családom nagyon megértő és támogató velem a leszbikusságom kapcsán. Ez egy fantasztikus dolog. De az, hogy mindannyian a Fideszre szavaztak, nagyon súlyos nyomot hagyott bennem. Amikor biztossá vállt a Fidesz győzelme, remegve zokogni kezdtem és hányni, sírni. Kérdezte a családom, mi a baj, azt válaszoltam, "Mégis mi baj lenne? Hogy nyert egy párt, ami egy szinten emleget engem a pedofilokkal? Hogy az egész családom arra szavazott, hogy engem kirekesszenek és megalázzanak? Hogy a családomat nem érdekelte, nekem ez mennyire fáj?".


Borzalmasan érzem magam és csak arra tudok gondolni, mennyire nem szeretek Magyarországon lakni, mennyire szívesen laknék egy másik országban és hogy mennyire fáj, a családom a Fideszre szavazott. Mit tegyek ebben a helyzetben?



2022. ápr. 7. 17:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
63%
Jo es azerr mert a lanyuk ilyen elcseszett , talan nem kell tamogatniuk hogy reklamozzak a melegseget. Masnak nem kell melegnek lennie azert mert Te az vagy
2022. ápr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%
Akaszd fel magad.
2022. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
7%
A Kerdezo elcsitult.
2022. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
21%
Ezeket a válaszokat szó szerint fájt végigolvasni. Próbáld a szüleidnek elmagyarázni azt hogy a fidesz miben korlátoz miért rossz neked ha ők győznek. Illetve a gyűlöletkeltésről is fontos beszélni mert ahogy látom egyre sikeresebbek...
2022. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán elolvastad mit ír a törvény?

[link]

Én nem látom hogy bárhol is összemosnának pedofilokkal.

2022. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
52%
Örülhesz hogy megtűrnek, selejtes vagy ès mèg szörnyen ostoba is.
2022. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
43%
Kedves 36 os, te mit éreznél ha emberek tömege tartana "selejtesnek" egy olyan jelentéktlen dolog miatt mint hogy ki kivel mitcsinál a négy fal között?
2022. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
76%

37-es

Az a probléma hogy nem a négy fal között csinálják.

Mindenáron a világ tudtára akarják adni hogy ők ilyenek.

És ez engem szörnyen bosszant.(Nem én vagyok 36-os de azért leírtam az álláspontom)

2022. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
68%
37-es, èn nem reklámoznám hogy selejtes vagyok, mint ahogy heterokènt sem büszkèlkedek azzal, hogy normális vagyok.
2022. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

38as szerintem hogy ha egy évben egyszer elmennek egy felvonulásra azzal nincs gond de úgy ahogy minden közösségben itt is valóban vannak akik tulzásba viszik ezzel eggyet értek. Sajnos általában a média is ezekre fókuszál.


39es attól hogy valaki a salyát nemét szereti nem lesz selejtes sőt még csak betegnek sem mondható. A betegségek az évek során eltünnek és újak jönnek létre, melegek már az ókorban is voltak de még az állatvilágban is van szóval mégcsak természetellenesnek sem mondható.


Viszont rendben tegyük fel hogy ez egy betegség és aki meleg "selejtes".

Úgy ahogy a rokkantakat vagy a világtalanokat sem szokás sértegetni a melegeket sem lenne szabad. Neked talán jó másnak fájdalmat okozni?

És neked jólesne ez ha meleg lennél és tudnád hogy ezen sosem változtathatsz?

2022. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!