Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan szülök, és sógornőm...

Hamarosan szülök, és sógornőm az egész családjával hetekre oda jön hozzánk!?

Figyelt kérdés

Stresszelek ez miatt mert örülök ha majd haza érek a kórházból a babával, de mi fog várni? Több ordíbáló neveletlen gyerek akik nem ismerik a személyes teret plusz ott fognak lenni a nyakamban majd szoptatni se tudok.

Pihenni szeretnék, összeszokni a babával, meg ugye nem akarom hogy egyből mindenki fogdossa. Így is mindig szó nélkül bemennek minden szobába és szétpakolnak.

A probléma az, hogy máshova nem tudnak menni, nagy a házunk, de akkor se szeretném ha oda jönnének. A férjem reggeltől estig dolgozni fog, nem lesz otthon hogy rájuk szóljon. Rajtam kívül ezt senki se látja problémának..pedig engem nagyon zavar és félek már most. 3 gyerek van, kiskorúak és agresszív mind.. Szerintem ez bunkóság, hogy direkt úgy időzíti a nyaralását amikor bármikor megszülhetek és ott lesznek ennyien hetekig..

A ház apósé, szóval nem jelenthetem ki hogy nem jöhetnek oda. Mit csináljak? :(


2022. jún. 3. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
90%
Ez van. Ezt választottad, ez a kényelmes neked. Mi értelme itt picsogni?
2022. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 qkker1 ***** válasza:
89%
Ezért nem kellett volna após nyakára szülni!
2022. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
91%

"A probléma az, hogy máshova nem tudnak menni, nagy a házunk, de akkor se szeretném ha oda jönnének."


Egyes emberek hogy félre tudnak érteni dolgokat. Még hogy nagy a házatok. Nem hogy nem nagy, hanem nincs is.

2022. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem, akkor a sógornő és a családja nem hozzátok megy hetekre, hanem a saját szüleihez, ahol történetesen ti is éltek.

Nagy különbség.

2022. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
3%

"probléma az, hogy máshova nem tudnak menni"

Akkor maradjanak otthon vagy foglaljanak le egy vendégházat.

Nem azért de hogy lehet valaki ennyire életképtelen..és még szülsz is, gratulálok. Komoly felnőtt ember vagy, magadért se tudsz kiállni.

2022. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
91%
lekozelebb ne szulj mas hazaba
2022. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
90%
Így jártál, baxhatod. Ne szülj más házába, örülj neki hogy nem rak ki a pulyáddal.
2022. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:

Mi lakunk a házban évek óta, após máshol lakik. Jelenleg is mi újítjuk a házat, és nem is ingyen vagyunk ott. A saját ház vásárlása tervben van csak addig nem akarunk költözni amíg a baba fél éves nem lesz minimum, akkor már könnyebb lesz.

Nyilván jöttek máskor is és nem volt gond, de most szerintem nem a legjobb időzítés. Vagyis nem az időzítés a gond, hanem hogy oda jönnek. Most azért nem fogunk albérletbe menni pár hétre mert jönnek.

A saját szüleim szívesen látnak, de nem akarok teher lenni. Ha nincs más akkor oda megyek..

A sógornőm meg olyan, hogy őt semmi nem érdekli.. ilyenkor még a gyerekeit is nekem akarja lepasszolni ha jönnek csak hogy neki nyugta legyen. Császározni fognak, kell idő nyugalomban..nem értem, ez miért probléma. Itt a kommentek alapján, az jön le hogy velem van a baj.

2022. jún. 3. 11:49
 19/73 qkker1 ***** válasza:
84%

"Itt a kommentek alapján, az jön le hogy velem van a baj."


Legalább a szövegértés megy!

2022. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 qkker1 ***** válasza:
94%

És a kamuzás is.


Most újítjátok fel após házát, de fél év múlva költöztök. A hülyék meg a túloldalról jönnek csónakkal, de soha nem érnek ide, mert egyik sem evez!

2022. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!