Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan szülök, és sógornőm...

Hamarosan szülök, és sógornőm az egész családjával hetekre oda jön hozzánk!?

Figyelt kérdés

Stresszelek ez miatt mert örülök ha majd haza érek a kórházból a babával, de mi fog várni? Több ordíbáló neveletlen gyerek akik nem ismerik a személyes teret plusz ott fognak lenni a nyakamban majd szoptatni se tudok.

Pihenni szeretnék, összeszokni a babával, meg ugye nem akarom hogy egyből mindenki fogdossa. Így is mindig szó nélkül bemennek minden szobába és szétpakolnak.

A probléma az, hogy máshova nem tudnak menni, nagy a házunk, de akkor se szeretném ha oda jönnének. A férjem reggeltől estig dolgozni fog, nem lesz otthon hogy rájuk szóljon. Rajtam kívül ezt senki se látja problémának..pedig engem nagyon zavar és félek már most. 3 gyerek van, kiskorúak és agresszív mind.. Szerintem ez bunkóság, hogy direkt úgy időzíti a nyaralását amikor bármikor megszülhetek és ott lesznek ennyien hetekig..

A ház apósé, szóval nem jelenthetem ki hogy nem jöhetnek oda. Mit csináljak? :(


2022. jún. 3. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen feleslegesen feszultok amugy egymasnak.

A kerdezonek nincs beleszolasa...

Ha a ferjnek es csaladjanak ez igy normalis, akkor igy lesz.


Amugy is a kerdezo mar reg lelepett, nem furcsa...?!

2022. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
28%
Hát, ha szerinted az, hogy apos oda engedi a saját házába a saját lányát a családjával pár hétre, miközben a fia és annak felesége ott el az a dögölj meg kategória, akkor ott komoly gondok vannak....
2022. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:
Beszéltem a férjemmel és szerinte nem kéne elmennem a szüleimhez mert neki kellemetlen lenne átjárni. Viszont sógornőmékkel se akarok egy házban lenni. Nekem is a védőnő 6 hetet javasolt, hogy addig kerüljük az idegeneket. Azért az a 3 gyerek azt csinál amit akar mivel nem igazán van rájuk figyelve. Sőt volt, hogy aludtam a szobánkban és bejött a férje a gyerekekkel. Ez is mi? Nem akarom mások miatt rosszul érezni magam, de így nyilván akkor az lesz a legjobb ha a szüleimhez megyek.
2022. jún. 4. 18:19
 54/73 anonim ***** válasza:
89%
A szoba ajtót simán be lehet zárni. De még nincs meg a gyerek, tessek szépen egy albérletet keresni, oda költözni még most szülés előtt és már meg is van oldva a probléma.
2022. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 qkker1 ***** válasza:
84%

"Rohadtul nem kötelesek befogadni őket "


Még mindig fordítva ülsz a lovon , vérmami!


Após azt mondja, hogy odamehetnek, akkor ez van, ráadásul a kérdező tud menni a szüleihez is addig!

2022. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, te nem tudod felfogni, hogy mikor más házába szültél, ilyen problémákat vállaltál? Nem tudom, hogy ha neked gondot jelentenek a tulajdonviszonyból származó következmények, miért nem vártatok a gyerekkel.


De komolyan, ezt mondd meg, szerinted nem alap, hogy ha más házába szülünk, akkor elfogadjuk a szabályait?

2022. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
14%
Nem vérmqmi vagyok,de érdekes nálunk nincs ilyen hogy egy frissen szült nyakára küldünk embereket,mindegy kié a ház. Nálunk tiszteletben tartjuk a másik egészségi állapotát, mert kulturált emberek vagyunk és nem utolsó sorban igazi család. Nálunk fontosabb volt a kisbaba védelme mint a másik nyaralása... szerintem itt van baj a fejekben,hogy fontosabb a válaszolóknak egy család nyaralás mint egy újszülött védelme, mivel NINCS immunrendszere. A gyerekek meg a legjobb betegség hordozók a világon. Úgy látszik az egészséges család és a külön házban élő após( aki maga ajánlotta fel a házat, senki nem tartott pisztolyt a fejéhez) fontosabb lesz,mint egy gyengélkedő, frissen műtött anyuka és egy pár napos újszülött. Szép hozzáállás,de ezek szerint csak én nem bánnék így egy csaladtagommal se, akkor se ha enyém lenne a ház.
2022. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
71%

Megse olyan jo az ingyenhaz, mi? Mindennek van ara, es neha nem feltetlenul penzben fizetjuk ezt meg.

Nem is lett volna olyan idiota otlet sajat labra allni mar reg, dehat akkor igy jartatok.

2022. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
95%

57es

Most ez tok mindegy a kerdes szempontjabol.

A kerdezo csaladja NEM igy all a dolgokhoz, az a resze adott.

A kerdes az, h mit tehrt... semmit.

Menjen a sajat csaladjahoz.

2022. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
83%

"Nálunk fontosabb volt a kisbaba védelme mint a másik nyaralása"


De fogd már fel, hogy itt nem szimpla nyaralásról van szó, hanem tekintve, hogy a másik család külföldön él, feltehetően az év hazátogatásról, mikor találkozni tudnak a családdal.


Egyébként, tök mindegy, kinek mi a véleménye erről, akkor is az a végső igazság, hogy mikor a kérdező úgy döntött, más ingatlanába vállal gyereket, mert derogált neki megteremteni az alapokat, és könnyebb volt más lakására alapozni, akkor vállalta azt is, hogy ennek lehetnek negatív következményei. Ez egy ilyen dolog. Más házában élve nem lehet dirigálni, menjenek akkor albérletbe a férjével és nem lesz ilyen gond.

2022. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!