Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan szülök, és sógornőm...

Hamarosan szülök, és sógornőm az egész családjával hetekre oda jön hozzánk!?

Figyelt kérdés

Stresszelek ez miatt mert örülök ha majd haza érek a kórházból a babával, de mi fog várni? Több ordíbáló neveletlen gyerek akik nem ismerik a személyes teret plusz ott fognak lenni a nyakamban majd szoptatni se tudok.

Pihenni szeretnék, összeszokni a babával, meg ugye nem akarom hogy egyből mindenki fogdossa. Így is mindig szó nélkül bemennek minden szobába és szétpakolnak.

A probléma az, hogy máshova nem tudnak menni, nagy a házunk, de akkor se szeretném ha oda jönnének. A férjem reggeltől estig dolgozni fog, nem lesz otthon hogy rájuk szóljon. Rajtam kívül ezt senki se látja problémának..pedig engem nagyon zavar és félek már most. 3 gyerek van, kiskorúak és agresszív mind.. Szerintem ez bunkóság, hogy direkt úgy időzíti a nyaralását amikor bármikor megszülhetek és ott lesznek ennyien hetekig..

A ház apósé, szóval nem jelenthetem ki hogy nem jöhetnek oda. Mit csináljak? :(


2022. jún. 3. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
12%
Igen mocsok kérdező,felújítják cserébe a házat és fizetik a számlákat úgy hogy fél év múlva el akarnak költözni, milyen piszok dolog tőle már ez.... após is külön lakik,oda miért nem mehet akkor a család?
2022. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
94%

A férjednek fontosabb, hogy neki mi volna kellemetlen, mint az, hogy az újszülött gyereke egészséges maradjon és a felesége normálisan érezze magát a gyerekágy alatt.

Na ez valóban probléma.

2022. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
83%

Meg mindig nem erted???


A kerdezo tegye fel ezt a kerdest az aposanak! Addig, amig ez a kerdezon kivul senkinek nem problema, addig ez igy lesz es kesz.

Felesleges szocseples minden hozzaszolas.

2022. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
91%

Mit újítanak fel? Azt írta, kifestik a gyerekszobát, az nem nagy felújítás 🤣


Meg hogy fizetik a számlákat, hát ez alap, ha már ott laknak, a rezsijüket is apósnak kéne állni?


Még mindig ott tartunk, hogy akkor kellett volna gyereket vállalni, ha van hova.

2022. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
26%
"Azért újítjuk, mert a babát is pl frissen festett szobába akarjuk várni. Rengeteg mindent csináltunk már így is a házon." Nekem úgy tűnik nem csak a gyerekszobát újítják fel.
2022. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
75%
Hát rengeteg mindent akkor csinal az ember egy házon ha hosszú távon ott lakik és azért csinálja, hogy neki kényelmesebb legyen. Nem fizetnek albérleti díjat, épp bele fér ám pár év alatt némi felújítás minimum koszonetkepp
2022. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
89%
65, hát menjenek sajátba ahelyett, hogy máséra költenének.
2022. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
100%

A ház apósé, szóval nem jelenthetem ki hogy nem jöhetnek oda - mi a probléma?


Azt kellene megértened, hogy az az ő háza, azt enged be akit akar, ráadásul TE vagy vendég, nem a saját gyerekei.

2022. jún. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
22%
Anyádékkal beszéltél már? Befogadnának azokra a hetekre, mikor telerakja apósod a házatokat? Férjed óhajával ne törődj, ő sem törődik a tiéddel...
2022. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
98%

"Befogadnának azokra a hetekre, mikor telerakja apósod a házatokat"


Milyen házukat? Nekik nincs házuk.

2022. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!