Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan szülök, és sógornőm...

Hamarosan szülök, és sógornőm az egész családjával hetekre oda jön hozzánk!?

Figyelt kérdés

Stresszelek ez miatt mert örülök ha majd haza érek a kórházból a babával, de mi fog várni? Több ordíbáló neveletlen gyerek akik nem ismerik a személyes teret plusz ott fognak lenni a nyakamban majd szoptatni se tudok.

Pihenni szeretnék, összeszokni a babával, meg ugye nem akarom hogy egyből mindenki fogdossa. Így is mindig szó nélkül bemennek minden szobába és szétpakolnak.

A probléma az, hogy máshova nem tudnak menni, nagy a házunk, de akkor se szeretném ha oda jönnének. A férjem reggeltől estig dolgozni fog, nem lesz otthon hogy rájuk szóljon. Rajtam kívül ezt senki se látja problémának..pedig engem nagyon zavar és félek már most. 3 gyerek van, kiskorúak és agresszív mind.. Szerintem ez bunkóság, hogy direkt úgy időzíti a nyaralását amikor bármikor megszülhetek és ott lesznek ennyien hetekig..

A ház apósé, szóval nem jelenthetem ki hogy nem jöhetnek oda. Mit csináljak? :(


2022. jún. 3. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem mész el anyádékhoz, majd reggel 8-kor nézhetsz, ahogy körülülik a vendégek az asztalt, és várják, hogy csinálj nekik reggelt. meg ebédet. meg vacsorát.
2022. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
67%
Ahonnan fél év múlva elköltöztök, azt nem újítanátok fel. Te írtad szó szerint: "Most újítjuk fel az após házát." A házfelújítás az nem egy szoba kifestése. Ellentmondasz saját magadnak. Kamu az egész beírásod.
2022. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
93%

Hát itt nincs mit tenni. Nyilván baromi kellemetlen helyzet.

Egyrészt, tényleg én személyesen pl biztos nem mennék egy frissen szült anya nyakára a családommal, inkább keresnék szállást.

Másrészt, a kérdezőék gondolom már így is milliókat spóroltak a máséban lakással (ebbe egy kis felújítás bőven belefér, a rezsi fizetés meg nyilván alap). Szóval azt is megértem, hogy a külföldi testvér vagy az após úgy gondolja, hogy ha már anyagilag ennyire csak a kérdező családja lett támogatva eddig, akkor nehogy már emiatt is nekik legyenek kiadásaik. Ez elég igazságtalan.

Ami még eszembe jutott, hogy felajánlhatnátok, hogy fizettek nekik szállást. Akkor nektek megmarad a nagy ház, de nem húzzátok le a másik családot. Hiszen már így is hatalmas anyagi előnyben vagytok azzal, hogy ti laktok após házában.

2022. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!