Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan szülök, és sógornőm...

Hamarosan szülök, és sógornőm az egész családjával hetekre oda jön hozzánk!?

Figyelt kérdés

Stresszelek ez miatt mert örülök ha majd haza érek a kórházból a babával, de mi fog várni? Több ordíbáló neveletlen gyerek akik nem ismerik a személyes teret plusz ott fognak lenni a nyakamban majd szoptatni se tudok.

Pihenni szeretnék, összeszokni a babával, meg ugye nem akarom hogy egyből mindenki fogdossa. Így is mindig szó nélkül bemennek minden szobába és szétpakolnak.

A probléma az, hogy máshova nem tudnak menni, nagy a házunk, de akkor se szeretném ha oda jönnének. A férjem reggeltől estig dolgozni fog, nem lesz otthon hogy rájuk szóljon. Rajtam kívül ezt senki se látja problémának..pedig engem nagyon zavar és félek már most. 3 gyerek van, kiskorúak és agresszív mind.. Szerintem ez bunkóság, hogy direkt úgy időzíti a nyaralását amikor bármikor megszülhetek és ott lesznek ennyien hetekig..

A ház apósé, szóval nem jelenthetem ki hogy nem jöhetnek oda. Mit csináljak? :(


2022. jún. 3. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
85%
Ezert aztan senki mas nem okolhato.
2022. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
9%
Egyszerű, mivel mindent fizettek,újítotok stb. Nem nyitod ki nekik az ajtót, persze előtte szólsz hogy ha át is jönnek ez lesz és pont. Ha ezek után is odamennek, hát így jártak. A császár komoly hasi műtét véletlenül se engedd be őket. Ferjednek üzenem hogy csaszarom volt és annyira nem tudtam mozogni utána,hogy a férjem segített lefurodni,nemhogy vendégeket fogadni 3 gyerekkel pfff ha szeret akkor ezt nem engedi meg nekik. Ez egy fájdalmas hasi műtét csak a babát emelheted max meg,még a felules is külön művelet( ajánlom a császárvonal appot), nemhogy 3 gyerekkel foglalkozni,örülsz hogy luk van a fenekeden...
2022. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 qkker1 ***** válasza:
80%

"Ha ezek után is odamennek, hát így jártak. "


Kicsit fordítva ülsz a lovon! Apósé a ház, ők csak ott lehetnek szívességből! Após bármikor kivághatja őket, mondjuk én meg is tenném ezek után, és a sógornőt költöztetheti be!

2022. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
24%
És? Én anyámmal lakok,de beleadunk a rezsivel. Eszébe nem jutott volna a gyerekágy idején vendéget rám küldeni. Az egy dolog hogy ő a ház, de nem ingyen laknak ott... plusz egy frissen műtött nő nyakára nem kéne rarakni egy komplett családot. Nekem eszembe sem jutna egy frissen műtött anyukát zargatni.
2022. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
77%

34!


A sogornoek külföldön élnek, nyáron jönnek haza nyaralni a saját apjának a hazaba. Külföldön jól bevett szokás q nyári szabadságokat időben betervezni, nálunk pl októberben kell leadni a kérelmet. Simán lehet, hogy amikor q sogorno a szabadságát tervezte, fogalma sem volt arról, hogy a kérdező terhes.

2022. jún. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
12%
Lehet de most már tudja, akkor menjenek most már oda ahol apuka lakik vagy vegyenek ki egy hotelszobát.mert bár ez apuka háza de nem ő lakik benne, nem ő fizeti a ház számláit nem ő újítja fel. Nézhetjuk úgy mintha kibérelnék az após házát, ilyen esetben meg joguk lenne nemet mondani. Volt császárom espokoli fájdalommal jár, arról nem is beszélve hogy az első pár hétben nem engednék a baba közelébe gyerekeket( a legfőbb baci forrásokat) mert nincs a babának immunrendszere...
2022. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
77%
Én visszamennék anyámékhoz amíg itt vannak.
2022. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
71%

36!


Vagy inkább q kérdező menjen hotelbe vagy ahova akar.

2022. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
80%
Igen, egyértelműen a szülőkhöz költözés volna a megoldás a helyzetre.
2022. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező miért köteles hotelbe menni( HASI MŰTÉT UTÁN ahol 10 réteget vágnak át )csak mert após nevén van a ház,de nem ott lakik?! Ők fizetnek mindent a házban, após nem is lakik ott. Rohadtul nem kötelesek befogadni őket közvetlen a műtét után, addig menjenek az após másik házába...
2022. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!