Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan szülök, és sógornőm...

Hamarosan szülök, és sógornőm az egész családjával hetekre oda jön hozzánk!?

Figyelt kérdés

Stresszelek ez miatt mert örülök ha majd haza érek a kórházból a babával, de mi fog várni? Több ordíbáló neveletlen gyerek akik nem ismerik a személyes teret plusz ott fognak lenni a nyakamban majd szoptatni se tudok.

Pihenni szeretnék, összeszokni a babával, meg ugye nem akarom hogy egyből mindenki fogdossa. Így is mindig szó nélkül bemennek minden szobába és szétpakolnak.

A probléma az, hogy máshova nem tudnak menni, nagy a házunk, de akkor se szeretném ha oda jönnének. A férjem reggeltől estig dolgozni fog, nem lesz otthon hogy rájuk szóljon. Rajtam kívül ezt senki se látja problémának..pedig engem nagyon zavar és félek már most. 3 gyerek van, kiskorúak és agresszív mind.. Szerintem ez bunkóság, hogy direkt úgy időzíti a nyaralását amikor bármikor megszülhetek és ott lesznek ennyien hetekig..

A ház apósé, szóval nem jelenthetem ki hogy nem jöhetnek oda. Mit csináljak? :(


2022. jún. 3. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván jöttek máskor is"

ezalapjan ugy tunik hogy latogatoba mennenek?


"máshova nem tudnak menni"

vagy elvesztettek az otthonukat es hozzatok koltoznenek?


nem ertem

2022. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
92%

Minek oltok mas hazaba penzt? Hogy lehet igy elni, hogy mas dirigal? Nem par hetre kell alberletbe menni, hanem hosszu tavon, mert ez igy nem normalis.

Csak megy a penzetek halal feleslegesen, abbol semmit nem fogtok latni.

Mar reg el kellett volna koltozni, nem ertem ezt hogy lehet turni es meg gyereket is vallalni igy...

2022. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
54%

De azt nem értem, hogy miért mennek oda?

Gondolnak egyet, és akkor kosz pár hétre odaköltöznek? Pint amikor újszülött baba lesz, hatom gyerekkel làbatlankodni? Nem semmi szerzetek lehetnek, akárhogy is.


Nem lehet a nővel vagy apóssal beszélni, hogy esetleg tolják el a dolgot?

2022. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:

Bocsi, nyaralni jönnek külföldről . Próbáltunk velük beszélni, de nem érdekli őket.

Azért újítjuk, mert a babát is pl frissen festett szobába akarjuk várni. Rengeteg mindent csináltunk már így is a házon. Nem régi ház, de pár javítás rá fér. Jövőre majd eladó lesz, após a gyerekei között akarja elosztani. Addigra nekünk is lesz időnk saját házat találni és felújítani, hogy már csak költözni kell majd.

2022. jún. 3. 12:12
 25/73 anonim ***** válasza:
12%
hat akkor menjenek mashova. hitel, airbnb, vagy halasszak kesobbre
2022. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
86%

Akkor tényleg marad a költözködes addig valahova.

Egy újszülött mellé nem hiányzik 3 nagyobb idegen gyerek.

2022. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ez el is van dontve, azt hiszem. Nem tehetsz semmit. Menjel anyukadekhoz, vagy turd el azt a 3 hetet. Pont.
2022. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, kérdező, én nem értelek.


Azt gondolom, ha más házában laksz, akkor az ilyen dolgokkal kalkulálni kell. Miért nem vártátok meg a gyerekvállalást, míg nem mentek sajátba?

2022. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
92%

"Bocsi, nyaralni jönnek külföldről . Próbáltunk velük beszélni, de nem érdekli őket."


Hát, engem se érdekelne. Külföldön élek én is, nálunk októberben le kell adni a nyári szabadság igényt,

2022. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
91%
Egy évet szántok a lakáskeresés + felújítás projektre úgy, hogy még neki sem kezdtetek? Bátrak vagytok.
2022. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!