Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem szerint nem kéne...

A feleségem szerint nem kéne olyan gyerekre pénzt költenem, aki nem az unokám. Igaza van?

Figyelt kérdés

Az első feleségem korábbi kapcsolatából származó lányát 4 éves korától én neveltem fel. Már neki is van egy kisfia, akit amúgy imádok, és a gyerek is engem. Jelenleg a második feleségemmel élek, de a nevelt lányommal is szoktam beszélni, ugyanúgy veszek játékokat, édességet, ruhákat a kisfiának. A feleségem viszont nem nézi jó szemmel hogy a közös kasszából egy olyan gyerekre költök aki nem is az igazi unokám, már többször megkért hogy ne vegyek semmit a kisfiúnak. Azt mondja, ha a saját unokámra költenék azt megértené, de ezt pazarlásnak tartja, és azt mondja csak kihasznál a nevelt lányom a gyerekem keresztül.

Igaza van, és nem kéne vennem semmit a kisfiúnak?


2022. aug. 13. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező : te tipikusan az a papucs vagy, akit elkapott egy valódi harpia aki nagyon rossz irányba befolyásol.


Egy ilyen nő maga a métely. Belőled is olyan rossz, gonosz embert farag mint ő maga.

2022. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
92%
Remek társ lehet, aki még azt is meg akarja mondani, hogy a múltban mit tegyél.
2022. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
87%

Ha pici korától te nevelted akkor megvan a szülői kötődés, nem számít a genetika. Ha te a lányodnak érzed akkor nyugodtan vegyél az unokanak amit akarsz szerintem. Egy barát gyerekének se vehetnél ajándékot? Vagy egy távoli rokonnak? Ha örökbefogadott lányod lenne és annak gyereke annak se vehetnél?

Őszintén megmondjam felcseszett a feleséged gondolkodása.

2022. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
88%

Arról még nem hallott, hogy a család nem csak vér szerint lehetséges?

A nagymamám is elvált annak idején a férjétől (anyukámék édesapjától), és azóta lett egy új férje, aki születésem óta úgy kezel engem, mintha az igazi unokája lennék, és én annak is tartom magam. Ő mindig is a nagypapám marad, nekem nem számít, hogy vér szerint nem az. Ő az unokájának tart minket, mi pedig a nagypapánknak őt.

A te mostani feleségednek nincsen igaza, természetesen, és semmiköze sincsen ahhoz, hogy te mit csinálsz, ilyen téren. Kérlek, ne hagyd, hogy Ő elrontsa az unokáddal és a nevelt lányoddal a kapcsolatot :(.

2022. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
32%
Össze-vissza párosodtok és vállaltok gyereket, mint az állatok.
2022. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
39%
25# 🤦‍♂️
2022. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
91%

Te magad írod, hogy imádod a kissrácot. Tényleg képes lennél elszomorítani és eltávolodni tőle, mert a b. nejed azt mondja? Ne légy papucs!

Amúgy nem értem, miért kellene vérségi kapcsolatban lenned vele. Lehetnél abban is, 0 kapcsolattal és ajándék nélkül. Azért ajándékozod, mert szereted. Azzal is baja van?

2022. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
81%
Mi köze hozzá, hogy te mire költesz pénzt? Azzal gazdálkodjon, amiért megdolgozott. Én nő vagyok de ahányszor azt látom, hogy egy nő egy párkapcsolatban anyabankot akar játszani mindenki pénzén (számoljon el neki apuka, de még a gyereke is a diákmunkás bérrel), legszívesebben felrúgnám.
2022. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nincs igaza. Gyakorlatilag te nevelted az anyját, a te unokad.
2022. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
87%
4 éves kora óta nevelted azt a nőt, valószínűleg te voltál/vagy neki az egyetlen apafigura. Innen számítva egyáltalán nem lényeges, hogy vérszetinti gyerek vagy nem. Neki a kisfia ha nem a biológiai unokád, de mindenképp az unokádnak tekinthető. A feleséged nagyon rosszindulatú ezzel kapcsolatban. Nem szép dolog azzal jönni, hogy nem az igazi unokád. Te nevelted fel az anyját, így persze hogy kötődsz hozzá és most már a gyerekéhez is. Az meg, hogy a nejed kihasználásnak akarja beállítani, hogy szoktál venni édességet meg játékokat a gyereknek, egyenesen nevetséges.
2022. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!