Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem szerint nem kéne...

A feleségem szerint nem kéne olyan gyerekre pénzt költenem, aki nem az unokám. Igaza van?

Figyelt kérdés

Az első feleségem korábbi kapcsolatából származó lányát 4 éves korától én neveltem fel. Már neki is van egy kisfia, akit amúgy imádok, és a gyerek is engem. Jelenleg a második feleségemmel élek, de a nevelt lányommal is szoktam beszélni, ugyanúgy veszek játékokat, édességet, ruhákat a kisfiának. A feleségem viszont nem nézi jó szemmel hogy a közös kasszából egy olyan gyerekre költök aki nem is az igazi unokám, már többször megkért hogy ne vegyek semmit a kisfiúnak. Azt mondja, ha a saját unokámra költenék azt megértené, de ezt pazarlásnak tartja, és azt mondja csak kihasznál a nevelt lányom a gyerekem keresztül.

Igaza van, és nem kéne vennem semmit a kisfiúnak?


2022. aug. 13. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
59%

48.

Ahhoz az élősködőhöz apámnak semmi köze nem volt.

Ezért is felháborító, hogy a tanult, szorgos, dolgos lányát semmibe sem nézi, a semmirekellő alkeszt meg eltartotta.

2022. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!