Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem szerint nem kéne...

A feleségem szerint nem kéne olyan gyerekre pénzt költenem, aki nem az unokám. Igaza van?

Figyelt kérdés

Az első feleségem korábbi kapcsolatából származó lányát 4 éves korától én neveltem fel. Már neki is van egy kisfia, akit amúgy imádok, és a gyerek is engem. Jelenleg a második feleségemmel élek, de a nevelt lányommal is szoktam beszélni, ugyanúgy veszek játékokat, édességet, ruhákat a kisfiának. A feleségem viszont nem nézi jó szemmel hogy a közös kasszából egy olyan gyerekre költök aki nem is az igazi unokám, már többször megkért hogy ne vegyek semmit a kisfiúnak. Azt mondja, ha a saját unokámra költenék azt megértené, de ezt pazarlásnak tartja, és azt mondja csak kihasznál a nevelt lányom a gyerekem keresztül.

Igaza van, és nem kéne vennem semmit a kisfiúnak?


2022. aug. 13. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
90%

Újra és újra ugyanazt szajkózod. Elsőre is értettük, de attól még baromság.

Arra próbálunk rávilágítani, hogy NEKED a feleséged gyerekei, unokái is idegenek, nem vérrokonok. Mégis, gondolom családi ünnepeken, összejöveteleken találkoztok, kapnak ajándékot, netán elviszed az "idegen gyerekeket" fagyizni, ha nálatok nyaralnak az unokák..?


Bár eleve nem értem, zsigerinek és természetesnek kéne lennie, hogy megmagyarázd a feleségednek, hogy a lányod és az unokád NEM idegenek.

2022. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy " veled neveltettefel a gyerekét"? Nem önként és örömmel vállaltad? Nem saját döntésed volt? Kést tartottak közben a hátadhoz? Akkor meg? Vegye ugy, hogy örökbe fogadtad.
2022. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
86%

"szerinte KIHASZNÁLT a volt feleségem azzal hogy velem neveltette fel a gyerekét, és azt mondja MEGALÁZ azzal hogy még most is eléri hogy költsek rájuk" - nézd, én látom, hogy alapvetően kedveled a feleséged, és nem akarlak megbántani, de ez a nő extrém rosszindulatú vagy bolond vagy mindkettő.


TE kihasználásnak érezted? Gondolom nem, mert azt írtad, lányodként szereted és ő is szeret téged.

SZERINTED megaláz? (Amúgy is, ez így teljesen értelmetlen és abszurd.) Gondolom, nem, mert szereted a kisfiút, aki annak az embernek a gyereke, akit szeretettel neveltél fel, valamint ő is és a kisfiú is szeretnek.


Tényleg nem tudod leállítani ezt az asszonyt???

2022. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
75%
És ki nem szarja le, hogy havarja?! Ne tessék már ilyen papucsnak lenni!
2022. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
87%
36# Ez egy velejéig gonosz, rosszindulatú, manipulatív boszorkány.
2022. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező észre kellene venned hogy itt 100% ugyanaz a vélemény mindenki részéről.


Ismered ugye a viccet amikor a sztrádán egy autós szembe megy a forgalomml.


Gondolkozz!

2022. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
5%

Csúnyán le leszek pontozva az itteni csillámfaśźpónis lelkű hozzászólók között, de bizony megértem a nődet.

Én ugyanis apám edes gyerekeként semmit nem kaptam, de a nője alkoholista, drogos, munkahelyen soha nem dolgozó élősködő kölykét eltartotta a haláláig 50 valahány éves koráig.

Én gyerekkoromban szegénységben éltem és így én egy smucig ember lettem, aki csak a gyerekeire és a férjére hajlandó költeni és áldozatot hozni.

2022. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
68%
47. Itt egy kicsit más a szituáció, mert a kérdést feltevő mindkét gyermeknek vesz ajándékokat. Én megértelek téged, ezért zöldet adtam neked, de akkor van a gond, ha valaki csak az egyik gyermeket szereti és megvesz neki mindent, mint nálad.
2022. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
15%
Hm.. És had kérdezzem ha nincs saját gyermeked - mert ezt nem említed, honnan lesz saját unokád?
2022. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
79%
Hadd döntse el mindenki h a saját pénzét mire költi.
2022. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!