Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom sógornője undorítóan...

Párom sógornője undorítóan beszél a gyerekével, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vannak családi összejövetelek. Névnapok, egyéb ünnepek.


Akárhányszor ott vagyunk, már nem lehet bírni, ahogy beszél a 10 éves lányával, a fiára is rá szokott durván szólni, de a lányára szinte mindig.


Nekem alapból nehéz ez, mert az én anyám is ilyen volt (plusz fizikai bántalmazás).


Ui.: nem érdekel, hogy mennyi segítsége van otthon, tud-e pihenni, mi baja van. Ez nem ok arra, hogy valaki így viselkedjen a gyerekeivel.


2022. dec. 6. 06:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
86%
Semmit
2022. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
91%

Írjál már egy példát, hogy hogyan zajlik egy ilyen párbeszéd. Mert így nem lehet igazságot tenni. Így az egyik válaszoló azt gondolhatja, hogy az anya azt mondja a gyerekének, hogy dögölj meg, a másik meg azt, hogy de buta vagy.

Szerintem a kettő között azért van különbség.

2022. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
31%
Talán ne vetítsd ki a nyűgödet másra kérdező, Egyrészt: nem ugatunk bele más nevelésbe, másrészt: ha vendégségben SEM viselkednek a gyerekek, el tudom képzelni mikkel küzd otthon az anya: harmadik: apucika megint hol van a sztoriból? Miért te akarsz belepofázni más dolgába? Gondolom a hapsi itt is minden terhet a nőre nyom...
2022. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
71%
Aki szülő, az vállalta, hogy akármilyen selejt a gyereke, megneveli, nem verbálisan bántalmazza.
2022. dec. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
25%
Tudod baromi nehéz egy átlag faszi mellet aki szarik bele, és a nő ellen dolgozik. De persze a nő a szemét.. Szóval kérdezőcske: hol is van a gyerekek apja, hogy csak a nő szúrja a szemed? Gondolom utálod a csajt, és keresed hol köthetsz bele.
2022. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
89%
Kifejtenéd, hogy mit takar az, hogy undorítóan beszél? Konkrétan trágár szavakat vág hozzájuk? Vagy csak felemeli a hangját amikor nem bír magával a gyerek?
2022. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
68%

Szólj rá te a gyerekre, de szebben, add a tudtára, hogy kiborító ahogy vielkedik és ami miatt a saját anyja is képes így lealjasodni!


Szedjék már össze magukat!

2022. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
30%
Semmit, semmi közöd hozzá. Lehet, ahogy beszél, az náluk nem is számít durvának.
2022. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
53%
" nem érdekel, hogy mennyi segítsége van otthon, tud-e pihenni, mi baja van. Ez nem ok arra, hogy valaki így viselkedjen a gyerekeivel." Ha így indítasz, akkor kurvára ne pofázz bele. Ugyanis nyilván TUDOD hogy semmi segítsége, és semmi pihenője.
2022. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
15%
10-es, hagyjuk már, engem is lepontoztak, mert "nem, rhadtul nem lényeges a küldő segítség". Itt mindenki pontozgat összevissza. Nem érdekelnek a pontok :D
2022. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!