Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha Karácsonykor...

Az normális, ha Karácsonykor szinte minden családtagom merev részeg?

Figyelt kérdés
Kb. 14-15 éves kor felett a Karácony az nálunk arról szól, hogy mindenki zabál, de főleg iszik nyakló nélkül és már délre részegek. Utána egy kis pihi, szisezta. 24-én megjön a Jézuska este fele, de a vacsora végéig megint fogy az ital rendesen és megy a dorbézolás hajnalig. 25én mindenki hulla másnaposan felkel, felmelegitjük a levest, jahj más nem kell, csak gógysör... délutánra mindenki megint ko, majd megint hajnalig tartó buli. Majd 26 felkelnek délbe, esznek, aki kocsival van nem iszik, de a többi igen. Ebéd után elmennek, aki meg helyben lakik az folytatja tovább a vedelést megint hajnalaig. Ilyenkor általában a 2 ünnep között mindenki szabin van nálunk és mindennap isznak.
2022. dec. 25. 12:39
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
#9 az a kultúrált alkohol fogyasztás része, hogy apám már most részeg, mert ebéd előtt, alatt után óta megivott 4-5 felest, meg egy üveg bort egymaga? Pl. keresztapám maga elé tette a vodkás üveget, félig tölti a vizes poharat. mellé a narancslevet és ebből már 3 adagot betolt ebéd kezdete óta?
2022. dec. 25. 14:00
 12/45 anonim ***** válasza:
74%
Mi most ültünk le enni. Olyan 10 fele keltünk, azóta már itt is lement 5 emberre fél tálca sör és egy 0,7-es Kalinka fele. Most bebeszünk, a maradék meg lemegy estig és kakukk. Tegnap ugyanez. Holnap már nem lesz, csomóan mennek keddem melózni.
2022. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
95%
A mi családunk nem alkesz :)
2022. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
85%

A mi családunkban midenki nagy ivó, a többség iszik hétküözben is 1-2 sört, felest és hétvégén van aki jobban belehúz.

Apámnak az az első, ilyenkor az akció újságokban vadássza a piákat és karikázza befele anyámnak, mit vegyen meg. Az se nagyon érdekli, ha kaja nincs, csak ilyenkor egy évben egyszer legyen jéger, meg metaxa meg ilyen drágább piák.

2022. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
41%
Nem normális, viszont nem így nem unalmas a családod ami mindenképpen pozitívum.
2022. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim válasza:
42%
Az ünnepek nekem is erről szólnak. Ilyenkor eleresztem magam. Reggeltől estig iszom, olyan szalonspicces vagyok egész nap. Van egy kis szünet a 2 ünnep között van jön a szileszter, amikor olyan részeg leszek mint a szar
2022. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
97%
Nekem van egy harmincas ismerősöm neki még karácsony se kell majd nem mindig iszik meg füvezik.
2022. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
#17 és ez kit érdekel, hogy jön ez a kérdésemhez?
2022. dec. 25. 14:53
 19/45 A kérdező kommentje:
Szomorúan olvasom, hogy sokaknak a Karácsony csak arról szól, hogy kieresszék a gőzt évvégén és ezt csak az itallal tudják megtenni.
2022. dec. 25. 14:53
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Vannak italok amik itatják magukat, és akaratlanul is be lehet nyomni tőle, persze egy orvos nem fog rövideket inni sörrel, max egy drága bor a pohár aljára amit el lötyögtet 20 percig.
2022. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!