Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha Karácsonykor...

Az normális, ha Karácsonykor szinte minden családtagom merev részeg?

Figyelt kérdés
Kb. 14-15 éves kor felett a Karácony az nálunk arról szól, hogy mindenki zabál, de főleg iszik nyakló nélkül és már délre részegek. Utána egy kis pihi, szisezta. 24-én megjön a Jézuska este fele, de a vacsora végéig megint fogy az ital rendesen és megy a dorbézolás hajnalig. 25én mindenki hulla másnaposan felkel, felmelegitjük a levest, jahj más nem kell, csak gógysör... délutánra mindenki megint ko, majd megint hajnalig tartó buli. Majd 26 felkelnek délbe, esznek, aki kocsival van nem iszik, de a többi igen. Ebéd után elmennek, aki meg helyben lakik az folytatja tovább a vedelést megint hajnalaig. Ilyenkor általában a 2 ünnep között mindenki szabin van nálunk és mindennap isznak.
2022. dec. 25. 12:39
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
69%

Én nem szívesen lennék ilyen famíliának a része. Honnan van ennyi pénzetek. Marha drága ám a pia. Mi a foglalkozásuk a családtagjaidnak?

Remélem rád is fognak majd költeni, mikor lakás meg kocsi kell, ha felnősz, nemcsak a piára költenek majd ilyen szorgalmasan.

2022. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Foldjeik, szolik vannak. Eleg nahy birtokok
2022. dec. 25. 18:03
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

24# Ez a része jó buli lehet.

Fidesz kontra Fleto piásan, ha bennem is lenne egy-két légkör ebbe a show-ba belehallgatnék 🤣

Mekkora amikor több bepiált korhely ff és nő napokig tartó konstans tur és retur beb..szás mámor alatt szédülten tolja az érveket amik a legkisebb összefüggésben sincsenek egymással és a valósággal.

Bocs nem gunyolódni akartam, de volt részem hasonlóban. Józanul elviselhetetlen.

2022. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

31# Honnan veszik a zsét? Komoly a kérdés :)

A karácsonyfáról.

100Eurosba van csomagolva a szaloncukor.

2022. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
90%

"Én nem szívesen lennék ilyen famíliának a része. Honnan van ennyi pénzetek. Marha drága ám a pia. Mi a foglalkozásuk a családtagjaidnak?"


Hát "nagyon". Most ha csak a legköltséghatékonyabb megoldást nézem: 800-900-ért már fröccsben bőven iható borok vannak. Ezekből 3 üveg azért egy erősen iszákosnak is bőven elég egy teljes napra. Ez nincs 3 ezer forint sem. Lassan olcsóbb inni, mint enni...

2022. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, én nem járok olyan helyre ahol ez a szintű piálás megy.
2022. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
100%

Nem tudom, nekem ez egyáltalán nem normális és meghökkenve olvasom. Én nem szeretem az alkoholt és nem hogy ilyenkor, de egyébként sem nagyon iszom soha, max egy évben egyszer, de tuti nem karácsonykor. A szüleimtől sem ezt láttam, az igaz, hogy a családom egyik fele nekem is szeret inni, de velük régóta nem ülünk össze Karácsonykor és amikor így volt, akkor sem ittak hű de sokat, inkább szilveszterre volt ez jellemző, akkor viszont eléggé.. tizenpár éves lehettem, amikor egy szilveszter alkalmával olyan durván bebasztak, hogy az egyik a mosogató felett hányt, s másik a fürdőben, a harmadik (apám) pedig miután felkelt össze hányta magát és mivel nekem ez a legnagyobb fóbiám meg egyébként is gyűlölöm az olyan embereket, akik ennyire állat módjára képesek bebaszni és semmi jó érzés nincs bennük, hogy kivertem a hisztit és azóta nincs ilyen

Egyszerűen undorító ez, pedig ha valaki, én egyáltalán nem vagyok álszent semmiben, sőt, de ettől a mertek nélküli ivastol rosszul vagyok és meggyőződésem, hogy csak a szánalmas életű emberek csinálják akiknek ebben van az egyetlen öröme arra a pár órára

2022. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
100%
Azt hozzáteszem, hogy maga az érzés jó (!) társaságban időnként jó, hogy kicsit becsípve beszélgetünk, röhögünk elvagyunk… de a hányásig ivásnak továbbra sem látom értelmét és konkrétan traumám van az ilyen emlékektől pedig csak az az egy volt
2022. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hogy normális.

Magyarország a 10 millió alkoholista országa.

2022. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Végülis ma is bebaszott mindenki, én ebéd után már én is alaposan beittam, nemrég keltem és megy a hepaj, de nekem reggel kelni kell, meló van így max megiszok még 2-3 jégert és tente
2022. dec. 26. 21:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!