Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha Karácsonykor...

Az normális, ha Karácsonykor szinte minden családtagom merev részeg?

Figyelt kérdés
Kb. 14-15 éves kor felett a Karácony az nálunk arról szól, hogy mindenki zabál, de főleg iszik nyakló nélkül és már délre részegek. Utána egy kis pihi, szisezta. 24-én megjön a Jézuska este fele, de a vacsora végéig megint fogy az ital rendesen és megy a dorbézolás hajnalig. 25én mindenki hulla másnaposan felkel, felmelegitjük a levest, jahj más nem kell, csak gógysör... délutánra mindenki megint ko, majd megint hajnalig tartó buli. Majd 26 felkelnek délbe, esznek, aki kocsival van nem iszik, de a többi igen. Ebéd után elmennek, aki meg helyben lakik az folytatja tovább a vedelést megint hajnalaig. Ilyenkor általában a 2 ünnep között mindenki szabin van nálunk és mindennap isznak.
2022. dec. 25. 12:39
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

#20-aska,

orvos házaspár gyereke vagyok, ne tudd mag apám miket magába döntött akkoriban még, amikor 4 ügyelettel és túlúrákkal annyit hozott haza, mint egy építkezésen dolgozó segédmunkás a 90-es években

Anyám meg ugyanilyen okokból tölti a cigi, meg büdös csempész cigit szívott

2022. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
95%

Nem normális.

De Közelítsük meg a kérdést a másik oldalról.


Normális e, hogy az adott család tök józan vagy csak alig ivott valamit, ha eddig, mondjuk 10 éve minden karácsonykor mata részegek voltak napokig, már reggeltől.


Ha a családod olvasná a kérdést, úgy válaszolnának, hogy persze tök normál kari alkalmával lealjasodni nap nap után.


De legalább te tudni fogod milyen családmodell ne kövess.

2022. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
80%
Ez a tarsasozunk meg forralt bort kortyolgatunk fantasztikusan hangzik.. De hagyd a felnőtteket szórakozni.
2022. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Ebéd után elkezdtem iszogatni én is így, már nem zavar a családom, sőt tökkk vickes az egész ahgy kersztapám résgen fideszezik, aám meg gyucsányozik
2022. dec. 25. 15:30
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon ez a modi.. alkesz nepseg
2022. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, megvan a családi összetartozás érzése.
2022. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a tarsasozunk meg forralt bort kortyolgatunk fantasztikusan hangzik.. De hagyd a felnőtteket szórakozni."


Hát nem tudom, elég régóta felnőtt vagyok, de elég szánalmasnak gondolom azt az embert, aki nem tud a családjával együtt lenni 3 napot anélkül, hogy szó szerint reggeltől igyon. Az ilyen nem felnőtt, hanem egy túl sok zsebpénzzel rendelkező 15 éves. Kb. annyi idősen tűnt ez jó bulinak. :D

2022. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
69%
Én tegnap a cifra fosásig zabáltam és ittam magam. Ma meg a hányásig. Holnap nem tudom mi lesz. Lehet be kellene baszni
2022. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
nem kész éeb babszatam :D
2022. dec. 25. 16:40
 30/45 anonim ***** válasza:
83%
Van ahol normális van ahol nem, bár alapvetően a normális sincs kőbe vésve, kinek mi a normális.
2022. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!