Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt nálatok eddig a...

Mi volt nálatok eddig a legnagyobb családi balhé?

Figyelt kérdés
Meddig tartott? Sikerült végül kibékülni?

2022. dec. 26. 16:01
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
92%

Kicsi voltam még kb 10 de nagyon szórakoztató eset volt. Az egész kb 20 tagú família nálunk volt vmi családi összejövetelen. Mindenki, szinte mindenki fogyasztott alkoholos italt valami nagy örömre, de nem is ez a lényeg. 2 unokatesóm 16 - 17 évesek (fiu/lány másod un.testvérek) jól berugtak nálunk sunyin. Elkezdtek csókolózni piásan a teraszon amiről leestek. Nem lett túl nagy bajuk, de jól összetörték magukat. Az egészet én gyerekként kuncogva néztem a kerti fűzfa alól úgy, hogy közben a harmadik nálam idősebb, akkor 14 éves unokatesóm piát hozott nekem is. Közben kiderült, hogy ő nem csak hozott nekem piát, hanem már ő is berúgott. Amikor leestek a teraszról mindenki összeszaladt és elkezdtek keresni minket is. Persze hamar meglettünk, kicsi volt a kert. Én iszonyatosan röhögtem az unokatesóm is amikor ránk találtak és másik uncsi tesómnál a röhögés átment egy sugár hányásba amivel az egyik nagynénit találta el derék alatt. Öklendezett percekig, orvost akartak hívni, mert nem feltételzték, hogy piált, csak gyanús volt.

Óriási volt a botrány, a testvérek nem beszéltek egymással sokáig, mindenki mindenkivel veszekedett. Tudni kell, hogy minden szülő mérnök vagy valami más tanult intelligens csaladtag volt, jó neveléssel, modorral, ezért elképzelhetetlennek tartották, hogy ilyen megtörténhet. Mondjuk az ital bőven fogyott náluk is, nem voltak szárazak.

2022. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
87%
11# Ez legalább nem valami tragikus családi balhé. Az enyémet ezután meg se írom, nem egy vidám sztori és abból van itt már pár
2022. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
85%
Írd le nyugodtan!
2022. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagyunk balhésak, szerencsére.
2022. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
96%

3 évig voltam kint külföldön dolgozni, alig jártam haza, a családi történésekről csak telefonon értesültem, nagyrészt anyám elmondásából, aki szereti kiszépíteni a dolgokat a kedvenc gyermeke, a nővérem javára.

Hazajöttem a papám 92. születésnapjára és otthon voltam még egy hetet, akkor a nővérem pont válófélben volt, már csak pár nap volt hátra az utolsó tárgyalásig. Akkor bográcsoztunk és a nővérem egy csávóval jött. Megkérdeztem anyámtól, hogy "Te, ezek együtt vannak?". Mire anyám letagadta és mondta, hogy csak barátok. Majd kimondták a válást délelőtt, délután-este felé volt egy kis családi összejövetel a válás megünneplésére. Látom, hogy a csávóval kézen fogva jött a nővérem, nagy szerelmesen. Nem voltam berúgva, csak volt egy kis pia bennem, és beszéltem, hogy "B+, ezek mi a f.sznak vannak ma együtt, amikor tegnap még nem voltak?". Na én ott minden voltam, csak szent nem, rám lett kiabálva, hogy csak irigy vagyok, meg rosszindulatú, mert nekem nincs senkim.



Aztán kimerült, hogy azzal a csávóval csalta meg a férjét, és azért titkolták a kapcsolatot, hogy ez ne derüljön ki mások számára. Bár nem értem, hogy akkor válás után rögtön miért mutatták.

2022. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
95%
Családtagom felbökette magát a húga férjével, majd a megfogant gyereket, megszületése után otthagyta a kórházban.
2022. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
99%

Nővérem megcsalta a férjét karácsony előtt. A férje kirakta a nővérem cuccait karacsonykor, ezért a szuleinknel landolt a nővérem és a fia. A fia kb 9 éves volt, annyira ki volt akadva, hogy a fejét a falba verte, úgy kellett leállítani...

Később kiderült H a nővérem többször nekiment késsel az akkora férjének, folyton állt a bál, ráadásul titokban ivott.

A fiaval azóta nagyon megromlott a kapcsolatuk a későbbiekben. Óriási károkat okozott a nővérem a saját fianak.

Az a karácsony annakidején nagyon durva volt... :(

2022. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
*akkori férjével
2022. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
Apám részegen felkente nagyanyámat a falra és fojtogatta, mert mama beszólt anyámnak.
2022. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
96%
8-9 éves lehettem, testvérem 5-6, amikor nagynénéméknél karácsonyoztunk. Volt egy nagy franciaágy, aminek az elején ültünk a testvéremmel, az akkor mégcsak 1-2 éves unokatesónk meg hátul ült az ágytámla részénél. A felnőttek kint cigiztek, kávéztak, pletykáltak a konyhában, csak mi hárman voltunk a szobában. Ment egy mese (Fedőneve Pipő, Hamupipőkés mese), és azt néztük. Unokatesóm meg elindulás le az ágyról, és nemcsak azt nem hallottuk, hogy elindult, hanem azt se, hogy fejjel leesett. Csak arra kaptam fel a fejem, hogy nagynéném berohan ordítozva, hogy "Kétszer két percet nem bírok figyelni az unokatestvéretekre, melléktermék meg is halhat!" Aztán anyámék is bejöttek, tőlük is kikaptunk, hogy mi felelőtlenek vagyunk (véletlenül se az anyja meg az apja felelőtlen a gyereknek, hanem mi vagyunk felelőtlenek), és ment cirkusz. Aztán nagynéném átkapcsolta a tévét, hogy ne vonja el valami a figyelmünket az ingyen bébiszitterkedéstől. Pechjére a Fantasztikus 4-esre kapcsolata, ami szintén nagy kedvencünk volt a tesómmal és néztük azt (utána a gyereket berakták a kiságyba). Aztán nagynéném meglátta, hogy ugyanúgy nézzük a tévét, kikapcsolta és megint ment a kiabálás, hogy még karácsonykor se tudunk normálisan viselkedni.
2022. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!