Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt nálatok eddig a...

Mi volt nálatok eddig a legnagyobb családi balhé?

Figyelt kérdés
Meddig tartott? Sikerült végül kibékülni?

2022. dec. 26. 16:01
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
58%

Anyám halála után félévvel a 65 éves apám összefeküdt a szembeszomszéd 38 éves 2 gyerekescsajjal. Fel is csinálta és oda költöztette magához. A bibi az volt, hogy anyám úgy végrendelkezett, hogy a ház csak az enyém. Szépen kiraktam apámat és a nőt. Egyik alkalommal amikor nem voltak otthon, tudtam elutaztak valahová vidékre a csak rokonaihoz, reggel odamentem, zárcsere. A baráti társasággal kb. 15-en kipakoltuk a cucaikat nagy táskákba, bördöndökbe szatyrokba, szemetes zsákokba és kibasztuk a ház elé a járda meg az út közötti füves-sáros részre a fák alá.

Apám kocsija a grázsban volt, azzal kiálltam a ház elé és benne hagytam a kulcsot, vigye aki akarja alapon.

Este hív apám. Sejtette én voltam mert előtte pár nappal megfenyegettem, hogy kirakom a házból.

2022. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
64%
Ritka szenny ember vagy, utolsó. De a barátaid is. Ha egyik barátom ilyet kérne tölem, hogy ilyesmiben segédkezzek, onnantól kezdvenem lenne a barátom, nem még segíteni neki. Ez ritka nagy jellemtelenség.
2022. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
52%

22- még véletlenül sem az a jellemtelenség, hogy FÉL ÉVVEL a neje halála után felcsinálja a szomszéd csajt és odaköltözteti. Ez inkább kifejezetten jellemes emberre vall, ugye? Ja , nem.

Jól tette a kérdező, amit tett, megérdemelte a vén kujon.

2022. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
63%

Utolso én nem ertek egyet! Szerintem jobb, hogy becsajozott, mintha depresszios lenne.Vegulis nem ertem, hogy miert baj, ha az apukaja b3csajozott? Eljen szuzi eletet? Mi a lenyeg, ha egy ev utan fekszik le valakivel azt lehet? Hiszen felnott ember.. hulye a felfogasa annak aki ezt megtette es kidobta.

Egyebkent attol meg szerethette a feleseget, hogy a halala utan lefekudt valakivel, a gyerek gondolom nem volt betervezve..

2022. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
42%

Ha a nőt dobja ki, az okés, teljesen érthető, de a saját apját! Kár volt az ilyet felnevelni...

Miféle elemek azok, akik még segédkeznek is ebben. Eszem megáll!

2022. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
88%

21-es vagyok


Vagdalkoztok itt telibe.... felnevelni. Az abból állt, hogy minden este hazajött megivott 5-6 sört és leste a TV-ét ennyi volt a nevelésünk. Hétvégén meg péntek estétől vasárnapig vedelt, órákat kocsmában volt. Nem vert meg semmi, nem volt agresszív csak egy piás semmirekellő.

2022. dec. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
58%
A #21-es története eléggé sántít... Bármennyire is tiéd volt a ház, törvény szerint a(z örökhagyó tulajdoni hányadát képező) közösen lakott ingatlanra a túlélő házastárs holtig tartó haszonélvezetet kap, szóval nem, hogy nem tehetted volna onnan ki, de még a kapun sem léphettél volna át a tudta nélkül, mert te onnantól kezdve birtokháborítást követsz el. Persze ha apád nem volt tisztában a jogával, akkor még elő is fordulhat, hogy így történt.
2022. dec. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
36%
#27 anyám végrendelkezett, amiben 1:1-ben rám hagyta a házat. És a házat a nagyszüleim vették neki, házasság előtt szerzett vagyon volt.
2022. dec. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
13%

Kezdődik az emelt hangú trágár "kultúra"

és a mindent (is) tudók kommentjei. Fárad a téma. Amúgy igaz amit 28 ir a primko f...szozás kivételével.

2022. dec. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
49%

#29 sajnos van egy réteg, aki csak ebből ért. Én pl. tanult és művelt ember vagyok, de rájöttem az elmúlt 1-2 évben, vannak olyan emberek akik csak aból értenek, ha elküldöd őket a pi.sába. Egyszerűen nem tudod nekik normálisan érvekkel megmagyarázni dolgokat, látod a szemében nem érti, mert ostoba.


Valamelyik nap is a buszon áll egy nő az ajtóba lökdösi fél Bp. minenkid szépen kéri, elnézést, menjen már bentebb, legyen kedves. Aztán én is kértem szépen de semmi. Rámordultam "megb.szlak anyád hátán,ha nem állsz el a .urva ajtóból" Azonnal odébb állt.

2022. dec. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!