Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyerekeinek apjával...

A párom gyerekeinek apjával nem jövök ki. Rettenetesen arrogáns. Apa és pótapa harca. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

1,5 éve gyűrjük egymást egy elvált anyukával. Az egyik gyerek vele él a másik az apjával. Nem élünk együtt még, de időnként elhozza a kisfiát is, hogy jobban megismerjen. Jól kijövök vele, mivel a küzdősport klubban klubtárs, csak ő a gyerek csoportba jár. A gyerek is azt mondta nekem, hogy eddig én vagyok anya legnormálisabb pasija.


A volt férj viszont nekem nagyon problémás. Első mondata hozzám az volt, hogy: "te vagy az aki majd beköltözik a lakásomba?" Próbáltam elkerülni a konfrontációt egy darabig, hogy a gyerek ne úgy nézzen rám, mint a férfira aki megverte az apukáját. De a fickó egyre csak kihasználta a helyzeti előnyét. 1,5 év után meguntam amikor beleszólt, hogy nem az én gyerekem, mintha bűn volna kedvelnem a kis fickót.


Eljutottunk odáig, hogy felmostam vele a padlót, és elmondtam neki, hogy amíg nem ő adja bele a család anyagijába az oroszlán részt, meg nem ő fizet a gyerek iskoláját, edzését, életét...stb. Nem kellene úgy viselkedni, mintha ő vezetné ezt a családot.


A kérdésem az volna, hogy ki, hogy kezelne egy hasonló problémás volt férjet. Esetleg szívesen fogadom más történetét is.



#apa #férj #nevelőapa #pótapa és nevelő apa
2023. ápr. 5. 10:15
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
38%
30, és már meg is beszélte a nővel :D
2023. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
16%
Attól, hogy SZERINTED "jobb vagy az ágyban", nem feltétlenül monogám a "párod". 40-esnek mondod magad, és annyit nem tudsz, hogy a szex nem csak az orgazmusról szól, hanem ezer meg egy indoka és célja lehet? :D Inkább egy 16 éves hülyegyerek vagy, aki kitalált egy nagy kamut.
2023. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
60%

Honnan jött, hogy a kérdező bárkit is pénzel? Normálisak vagytok amúgy? Meghogy félre dug a nő? Magatokból indultok ki?

És ha nem a kérdező az első pasija, akkor mi van? Évekkel ezelőtt válhattak el. Ha az exférjnek volt több nője évek alatt, azon is kiakadnátok?

A "gyúrjuk egymást" én vicces megfogalmazásnak értelmeztem, nem pedig a dugó pajti szinonímájaként. De ugye mindenki magából indul ki.


Amúgy kérdező, kerüld a pasit. Nem is éltek még együtt, talán nem lesz nehéz.

2023. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
80%

5: A nyitóban.

"hogy a gyerek ne úgy nézzen rám, mint a férfira aki megverte az apukáját"

2023. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

33 Teljesen igaz. Senki nem mondta, hogy pénzelek bárkit is. Sosem állítottam és azt sem, hogy félre dugna bárki is. Nem is ez volt a kérdés...De bánom, hogy lealacsonyodtam a többséghez. Ide pont, hogy az alja jön fel.


Egyébként a párom 44 és 38. Gondolom az a valóság, hogy kamu az egész az jobban tetszene mi? Vagy, hogy nem beszélek a csajommal? Muhahaha


A verekedéshez vissza térve pedig csak annyit, hogy nincs minden pofonra rendőr. Sosem mentem még börtönbe verekedésért és nem is félek tőle. Szerény tapasztalatom az, hogy csak a nyomi hülye gyerekek hangoztatják a macsókra, hogy agresszív... Egyszerűbb ezt mondani, mint bevallani, hogy te azért nem vagy az, mert ha kellene se tudnád lerendezni ököllel.

2023. ápr. 5. 19:43
 36/44 A kérdező kommentje:

JAvítok...párom 44 és én meg 38......


De én offoltam a témát, írhattok bármit is erre nincsen időm.

2023. ápr. 5. 19:44
 37/44 anonim ***** válasza:
21%

amíg nem ő adja bele a család anyagijába az oroszlán részt, meg nem ő fizet a gyerek iskoláját, edzését, életét...stb.


Szívesen, 33.

2023. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom az ex férjnek nem szimpi,hogy az asszony másik férfit választott és ő neveli valamilyen szinten a gyereket ezért ellenséges veled.Nem kell vele foglalkozni és ennyi.
2023. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
68%
Remélem a verekedesert kiraknak az egyesületből.
2023. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, a félredugás nem az orgazmus miatt történik. De hogy te hülyére vagy véve az biztos. Addig fogsz kelleni míg fejhet a nő pénzzel. Az meg hogy nekimentél a volt férjnek, leírja rólad, mekkora tulok vagy. A nőd helyében már kivágtalak volna, ki tudja, legközelebb nem ő lesz-e a következő?
2023. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!