Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám mindennap megiszik...

Apukám mindennap megiszik egy-két sört és ez anyát nagyon zavarja sokat veszekednek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekednek emiatt de apa nem tudja letenni vagy nem is akarja nem tudom, de ezzel nagyon bánt, főleg mivel veszekednek és még válás is szóba jött. Anya mindig piszkálja emiatt de képtelen befejezni. Orvoshoz se akar elmenni, szerintetek ez függőség? Sosem rúg be de tuti megiszik 2 sört…


Nem hiszem hogy elfognak válni már 50 évesek de akkor is zavar mert egyre durvábbak a viták és a mindennapokra is kihat már…


Mit lehet tenni?


2023. aug. 21. 15:20
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ki kell hogy ábrándítsak mindenkit: aki NAPONTA ISZIK, az alkoholista. Akkor is, ha naponta csak 2 sört. Láttam ilyeneket. 10-20-30 év alatt ez a napi 2 sör is kinyírja a májat, az idegrendszert. Láttam már ilyeneket.
2023. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
100%

Én nőkènt elég iszákos vagyok, hètvègente megiszok több sört és rövidet.

De még nekem sem kène olyan alak, aki napi szinten iszik.

2023. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!