Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek bennem a...

Miért nem hisznek bennem a szüleim?

Figyelt kérdés
Az van, hogy politikus akarok lenni. De a szüleim nem hisznek bennem. Azt mondják, hogy főleg az apám, hogy egy politikus hazug és csaló és hiába vagyok most tiszteséges ha bekerülök akkor nem fogok az lenni, mert ha nem hazudok és csalok be sem váltanak. Ez nekem fáj.:'( Pedig nem vagyok hülye és elégé jól tudok beszélni olyan dologról amit meg akarok védeni. Miért nem hisznek bennem???:'( 13/L
2010. okt. 18. 15:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Te ahoz egymagad édes kevés vagy hogy rendbe tedd ezt az országot. Ezt a régi kérdésedhez kommentelem.

Nagyon jó lenne meg minden,de hát...

2010. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy lehülyéztél. Láttom itt senki sem hisz bennem. Amúgy nem olyan vagyok amienek leírtál. Amúgy ááá minek fárasztom itt magam hisz csak egy kis hülye naiv 13 éves vagyok.
2010. okt. 18. 16:15
 13/34 anonim ***** válasza:

Ezek a szálak már nagyon mélyre nyúlnak. Nem tudnád megváltoztatni, mert akik benne vannak, azok nagyot kaszálnak. Ha Te be kerülnél közéjük, és az asztalra csapnál, hogy márpedig ez nem mehet így tovább, szerinted ők tűrnék? Vagy inkább rád borítanák az asztalt és megfenyegetnének, hogy ku*ssolj, mert különben kinyírunk...


Szerinted bele tudnál köpni a levesükbe? Minden bizonnyal igen. De szerinted hagynák hogy beleköpj újra, vagy lekevernének egy nagy pofont? Szerinted egyedül el tudnál bánni közel 1 millió emberrel????

2010. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Utcsonak kösz. Meg mindenkinek aki negatív vagy pozítiv választ adott.
2010. okt. 18. 16:16
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid rosszul teszik, amit tesznek. Támogatniuk kellene, még azért van jópár éved.

Nekem mindenki azt mondta, ne legyek zenész, mert nem fogok megélni belőle. De a szüleim támogattak, mellettem álltak.

Végül tényleg nem lettem zenész, mert enni is kell :), de rengeteget tanultam, elsősorban azt, hogy amit akarunk, azért nagyon meg kell dolgozni.


Szerintem egyelőre hagyd ki a szüleid a dologból. Jelenleg úgy tudsz készülni a politikusi pályára, hogy rengeteget tanulsz, különösen történelemből - mivel nincs új a nap alatt, a legtöbb döntési helyzet már előállt a világtörténelem folyamán.

Aztán érettségi környékén majd elválik, hogy lesz. De hidd el, azzal nem lesz a szüleidnek semmi baja, ha tanulsz :)

2010. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Vagy mit szólnál, ha a szüleid elvennék a zsebpénzedet?


(ez közel olyan dolog, mint az ő kaszálásuk és hogy te rácsapnál a kezükre... ők már hozzászoktak, hogy az jár nekik, gondolom te is hangot adnál annak, hogy neked az bizony jár, nemde?)

2010. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Mert az nem egy szakma, hanem egy életvitel:D:D:D

Ha ennyire érdekel a politika, legyél politológus.

2010. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:16

Igazad van, de szerintem nem csak én vagyok az egyetlen aki ezt szeretni. Amúgy: "Nem hajlok semmi szélnek,

Pusztító jégverésnek,

Úgy állok rendületlen,

Magyarnak születtem!


Hiába ütnek , rúgnak,

Keményfából faragtak.

Az ég ítél felettem,

Magyarnak születtem!


Lágy eső arcom mossa,

Vállamon népem sorsa.

Teszem mit meg kell tennem,

Magyarnak születtem!


Vadászhat énrám bárki,

Van erőm bosszút állni.

Én soha nem felejtem,

Magyarnak születtem!


Ha egyszer megtagadnám,

Édes jó szülőhazám.

Sújtson le rám az Isten!

Magyarnak születtem!


Rab madár , hogy ha voltam,

Kitéptem minden tollam.

Áruló sosem lettem,

Magyarnak születtem!"

2010. okt. 18. 16:20
 19/34 A kérdező kommentje:

Mert az nem egy szakma, hanem egy életvitel:D:D:D

Ha ennyire érdekel a politika, legyél politológus.

De ak nem szolhatnék bele.

2010. okt. 18. 16:21
 20/34 anonim válasza:
Nos én csak annyit mondanék, hogy érdekes, mert az ember kisebb korában sok mindent akar, aztán kérdés, hogy mi lesz belőle később. Én pl. kiskoromban mindig űrhajós akartam lenni, meg a bolygókat nézegettem ilyenek, de ez olyan 10 évesen lehetett vagy nem tudom már. Aztán azóta nagyon sok mindent csináltam, több minden érdekelt, de most végül ott tartok, hogy fizikus diploma felé közeledek, és mostanában jöttem rá, hogy akár űrkutatással is foglalkozhatnék, és így hoppá, hogy röhögtek, amikor mondtam ezt kisebb koromban, hogy én szeretnék ilyennel foglalkozni, főleg mivel falun nőttem fel:) és ez így érdekes volt, hogy átmentem a tinédszerkoron, megvolt az első részegség, partyk, sok mindent láttam, már el is felejtettem, hogy én ilyenen gondolkodtam annak idején, most meg nem is vagyok olyan távol ettől. Szóval ha valakinek ilyen ambíciói vannak, hogy pl. politikus akar lenni, szerintem azt lehet támogatni, úgyis be fogja látni majd az illető, ha nagyobb lesz, hogy esetleg tévedett, de akkor még mindig tud korrigálni, és kicsit elkanyarodni.
2010. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!