Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek bennem a...

Miért nem hisznek bennem a szüleim?

Figyelt kérdés
Az van, hogy politikus akarok lenni. De a szüleim nem hisznek bennem. Azt mondják, hogy főleg az apám, hogy egy politikus hazug és csaló és hiába vagyok most tiszteséges ha bekerülök akkor nem fogok az lenni, mert ha nem hazudok és csalok be sem váltanak. Ez nekem fáj.:'( Pedig nem vagyok hülye és elégé jól tudok beszélni olyan dologról amit meg akarok védeni. Miért nem hisznek bennem???:'( 13/L
2010. okt. 18. 15:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nem az a lenyeg, hogy masok hisznek-e benned, sajat magadnak kell hinned magadban, ahhoz, hogy meg tudd valositani a vagyaidat.Egyebkent egy par ev mulva majd te is nevetni fogsz ezen az otleten, meglatod.
2010. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

a párom még 20 évesen is azt hiszi, hogy megválthatja a világot. bár nem lett politikus, állandóan osztja az észt hogy így kéne meg úgy kéne, cserébe lehülyézi mindenki. Pedig elég értelmes dolgokat mond.

Szerintem nézd egy kicsit többet a tv-t, és nőj fel!

2010. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Én hiszek magamban. És nem fogok ezen nevetni pér év múlva. Megpróbálom és ha elbukok akkor majd azt mondom hogy igazatok volt, de addig is várok és okosodok.
2010. okt. 18. 16:37
 24/34 anonim ***** válasza:

Egyébként én most, 2 éves fejjel gondolkozom rajta, hogy szívesen lennék politikus.

De sajnos be kell lássam, hogy valószínűleg tényleg átgázolnának rajtam a többiek :(

2010. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"Igazad van, de szerintem nem csak én vagyok az egyetlen aki ezt szeretni. "


Nézd, ebben igazad van! Így van sokaknak elege van már a kötődésekből, és azt hogy ennyire lehúznak minket. CSAK az a baj, hogy sokak inkább beletörődnek, mert minél jobban vered a "melled" annál jobban szemet szúrsz a "gazdag befolyásos embereknek" és onnantól kezdve nem lesz "pardon"...


Ha ennyire érdekel a politikusi pálya nézd meg az LMP-t. Javarészt közgazdászok és tényleg jót akarnának cselekedni, de nem tudnak, mert nincs tömegbázisuk...


Tudod mit? Majd ha betöltöd a 18-at és indulsz a választásokon dobj ide egy hozzászólást, és én tuti rád szavazok! Okés? Na egy támogatód már van! De akkor nem akarom meghallani tőled sem a hírekből, hogy nokiás dobozban kenőpénzeket fogadsz el!

2010. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Én már hozzá szoktam, hogy átgázolnak rajtam ugyhogy nem nagyon tudnak már.
2010. okt. 18. 16:39
 27/34 A kérdező kommentje:

:) A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:38

Kösz.:)

2010. okt. 18. 16:40
 28/34 A kérdező kommentje:

a párom még 20 évesen is azt hiszi, hogy megválthatja a világot. bár nem lett politikus, állandóan osztja az észt hogy így kéne meg úgy kéne, cserébe lehülyézi mindenki. Pedig elég értelmes dolgokat mond.

Szerintem nézd egy kicsit többet a tv-t, és nőj fel!


Amúgy a párod még nem túl idős. Fel vagyok nőve. És szerintem ezt türhetetlen ami itt Magyarországon van.

2010. okt. 18. 16:51
 29/34 anonim ***** válasza:
20 éves pasid van?Szép jövő 13 évesen.
2010. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem az o pasija,csak idezte az egyik valaszt.
2010. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!