Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek bennem a...

Miért nem hisznek bennem a szüleim?

Figyelt kérdés
Az van, hogy politikus akarok lenni. De a szüleim nem hisznek bennem. Azt mondják, hogy főleg az apám, hogy egy politikus hazug és csaló és hiába vagyok most tiszteséges ha bekerülök akkor nem fogok az lenni, mert ha nem hazudok és csalok be sem váltanak. Ez nekem fáj.:'( Pedig nem vagyok hülye és elégé jól tudok beszélni olyan dologról amit meg akarok védeni. Miért nem hisznek bennem???:'( 13/L
2010. okt. 18. 15:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Egyebkent, kerdezo, a te feladatod az, hogy tanulj, ha el akarod erni a celjaidat.Meg barmi lehet beloled.Ki tudja, lehet, hogy menetkozben meggondolod magad, es valami mast akarsz majd csinalni.
2010. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Jah 1000 bocs,azt hittem a te pasid 20 éves.Sorry
2010. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Amikor közöltem itthon, hogy érdekel a politológia,azt mondták, hogy nem lehetek az, mert túl tisztességes vagyok.

Csak én már 19 leszek, és még mindig komolyan gondolom.


Pedig ismerem a magyar helyzetet, látom nap,mint nap, de akármennyire is tapasztalom az ellenkezőjét, én még mindig hiszek a tisztességes politikában.

De az emberek többsége nem idealista, és ezt nem is szabad elvárnod tőlük. Ne hangoztasd, hogy mi akarsz lenni, és kész. Ha nem sikerül, hát annyi, ha igen, akkor pedig nem tiltakozhatnak majd.

2010. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Na akkor fogjatok össze ketten és készítsd elő a pályát! :)


Rajta fiatalság, váltsátok meg a világot! Vagyis legalább Mo-ot!!


Hajrá!


Ha esetleg nem jön össze, semmi baj, legalább megpróbáltátok, de fogadjatok meg egy tanácsot: legyen egy B tervetek is...

2010. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!