Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukam halt meg hogy dolgozza...

Apukam halt meg hogy dolgozza fel aki nem tudott elköszönni sem es nem is volt olyan jó a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

nov. 28. 17:27
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Rossz gyerek voltam anyammal is meg apammal is engem is bantottak az iskolaba ez is kihatott ram szóval mindenkibe volt hiba anyamek is veszekedtek nekem ezt kellett hallgatnom ..apammal sehogy nem voltam mielott meghalt de talalkoztunk neha jóba is voltunk rosszba is szóval el se tudtam koszonni mert azt se tudtam hogy beteg
nov. 28. 17:29
 2/56 anonim ***** válasza:
37%
Ha ennyire nem voltatok jóban, mit kell feldolgozni?
nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Látom lejött a lenyeg !!!! Apam halalat ! Mert jóba is voltunk neha! Es hianyzik!
nov. 28. 17:48
 4/56 anonim ***** válasza:
92%

Őszinte részvétem.


Mennyi idővel a halála előtt találkoztál vele utoljára?


Megértem, hogy még nehezebb így a gyászfeldolgozás, hogy nem volt lehetőséged elköszönni tőle, váratlanul ért a halála, és sem igazi jó apa-gyerek kapcsolat nem volt köztetek, sem kifejezetten rossz viszony, ami miatt végleg megszakítottátok volna egymással a kapcsolatot.


Vannak könyvek is, amik segítenek a gyász feldolgozásában, és ha úgy érzed, akkor szerintem érdemes terápiás segítséget is kérni ezen a területen jártas szakembertől.

nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igaz ennek több éve ..halala előtt beszeltem vele előző nap vagy 2 nappal előtte de nem tudtam hogy beteg ha tudtam volna egyből hazamentem volna ,mar mediumhoz akarok elmenni halottlató allitolag megvannak vele elegedve ..valaki módon beszelni akarok vele tudom hogy ez baromsag de talan megis
nov. 28. 17:58
 6/56 A kérdező kommentje:
Es masok se lattak rajta semmit hogy beteg lenne vagy valami 60 eves volt csak,vajon mas is van ilyen helyzetbe mint en hogy szinte semmilyen ,vagy rossz neha jó kapcsolat volt az apja es közte ,es elköszönni sem tudott:(
nov. 28. 18:00
 7/56 anonim ***** válasza:
88%
Én a nagyszüleimmel voltam így, akikkel messze nem volt mindig ideális a kapcsolatom, viszont sok szempontból ők neveltek, jobban is tekintem őket a szüleimnek, mint a hivatalosakat. Egyiktől sem tudtam elköszönni, évek óta nem tudom én se magamban hovatenni ezt az egészet... Őszinte részvétem neked is, egy gyászterapeuta segíthet esetleg. valószínű nem akarta, hogy aggódj érte, és ezért nem szólt, hogy nincs jól, vagy esetleg ő maga sem érezte, hogy nagy a baj.
nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Vagy azt hitte hogy engem nem erdekel:( tevedett nagyon nagyot tevedett ha ezt hitte
nov. 28. 21:01
 9/56 A kérdező kommentje:
Őszinte reszvetem neked is:(
nov. 28. 21:08
 10/56 anonim ***** válasza:
80%
Több éve történt, miért most jött elő, van valami külső oka?
nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!