Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukam halt meg hogy dolgozza...

Apukam halt meg hogy dolgozza fel aki nem tudott elköszönni sem es nem is volt olyan jó a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

nov. 28. 17:27
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
56%
Köszönöm kérdező, kedves vagy! Semmiképp se ostorozd magad, te nem tehetsz semmiről! Azt írtad, hogy másnak se mondta el, hogy beteg lenne. Valószínű nem akarta csak, hogy aggódjatok érte, vagy ténylegesen nem gondolta ő sem, hogy ekkora a baj.
nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Azert mert megneztem a papirjait azokat a papirokat amikor elmegy valaki és aztan adnak ,es egyszeruen előjött ez az egesz megint olyan mint az elejen eddig is lappangott neha sírtam de elmúlt lelkiismeretfurdalasom van hogy maskepp kellett volna csinalnom dolgokat vele szembe is de neki is mikor kicsi voltam peldaul, benne is volt hiba ahogy anyamba es bennem is es batyamba.. 2016ba tortent januarba 2015 decemberbe is beszeltem vele 2 tunetet mondott ebbol nem allapitottam meg ,hogy daganata van en nem tudom maig, hogy tudott róla mondtak neki az orvosok mert a papirom tan rajta van dr latinul, vagy sem vagy mi ez az egesz vagy nem vette komolyan ..
nov. 28. 21:38
 13/56 A kérdező kommentje:
Es volt neki olyan beszólada a telefonba hogy jobb lrsz neki a fold alatt de korabban is ha jol emlekszem mondott ilyet nem vettem komolyan azert mert korabban is volt ilyen kijelentese is mikor meg beteg se volt! Haragszok ra ha tudta edesapam hianyzol nagyon:( kerdeztem a telefonba mennyi cigit szivtal azt is annyit mondott hogy fogyott es nem kivanja peldaul a húsfélét... mast ha jol emlekszem nem mondott szoval nem tudtam hogy beteg
nov. 28. 21:41
 14/56 A kérdező kommentje:
Elnézést lehet gyorsan írok és elírtam pár szót
nov. 28. 21:42
 15/56 anonim ***** válasza:
80%
Keress egy tènyleg jò baràtot,pàr sör,ès beszèlgessetek. Ès engedd el. Mert csak feleslegesen generàlsz magadnak problèmàt. Fogadd el,lèpj. Az idõ enyhìt csak a gyàszon. Tudom.
nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
86%

Elírtál PÁR szót???

Én alig bírtam kihámozni, h mit is szeretnél közölni. Inkább lassíts le, nem kell sietni, már évekkel ezelőtt történt.

Írd le nyugodtan, úgy több segítséget, tanácsot fogsz kapni.

nov. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy depressziós is volt valamitől, azért is mondott ilyesmiket. Ha nem titok, akkor megkérdezem: gyomorrákja volt? Akkor szokott lenni a jellegzetes húsundor.
nov. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Tüdőrák:(((((
nov. 29. 02:40
 19/56 anonim ***** válasza:
33%
Juj, az is durva nagyon. Őszinte részvétem! Egy gyászterapeuta tényleg nem lenne rossz ötlet szerintem.
nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
80%

Engem mondjuk nem érdekelne. Nem vagyunk jóban csak "néha" - értsd: amikor neki kell valami, amúgy szrik rám.


Őszintén nem izgatna, ha meghalna, mert 15 éve egy szalmaszálat nem tett keresztbe, ha rólam volt-van szó.

nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!