Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukam halt meg hogy dolgozza...

Apukam halt meg hogy dolgozza fel aki nem tudott elköszönni sem es nem is volt olyan jó a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

nov. 28. 17:27
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Nem sajnaltatomm magam!!!!! A kórhazbol ugy engedtek el hogy rákos volt !!!!!!!!
dec. 8. 04:43
 42/56 A kérdező kommentje:
Es az is lehetseges hogy nem tudta hogy rakos!!! De mar nem indithatok eljarast sem mert kiesek az 5 evből!!! Mindegy be is fejeztem a temat
dec. 8. 04:47
 43/56 A kérdező kommentje:
Eleg sok muhiba tortenik !!!!!!!!nekem az en apam szamit kivanom ugyanezt akinel utoljara volt es a felelotlen szarhaziaknak a legrosszabbat de az a baj ugyse fogjak megkapni a szar emberek vigan elnek tovabb az eletbe
dec. 8. 05:04
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan járnak így, főleg az apjukkal, mondhatnám azt is, hogy ez már-már egy általános jelenség. Mi se tudtunk elbúcsúzni tőle. Épp mindenkivel össze volt veszve, és akit hívott, az nem vette fel neki a telefont, aki meg felvette volna, azt nem kereste. Nem tudtuk, hogy meghalni ment a kórházba, ez csak utólag derült ki.
dec. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Csak au en apam egyedul is volt nem velunk mar regota..es beteg is volt amiket leirtan
dec. 8. 10:46
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te inkább azt az apaképet gyászolod, akid igazából sohasem volt meg. Amúgy nem kevesen vannak, sokan nem tudnak / tudtak elköszönni, aztán van, aki meg direkt feléje sem nézett az elhanyagoló / bántalmazó szülőjének. Egy sosem létezett embert misztifikálsz, ezt tényleg jó lenne átbeszélned egy terapeutával!
dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
De engem nem bantott az apam de el lettem hanyagolva kiskoromba ez teny igaz en is rondan beszeltem viselkedtem veluk de bantottak az iskolaba lakasotthon es nem emlekszem arra hogy barmit is tettek volna talan egyszer es hallgattam a vitat otthon is ,nem nekem az miatt szar mert hianyzik es nem tudtam elkoszonni meg mindenki kulon volt nem voltam vele tobbszor meg sehogy nem voltunk neha joba talalkoztunk is de neha rosszba
dec. 11. 13:30
 48/56 A kérdező kommentje:
Es az a baj az is a fejembe van ahogy meghalt elkepzelem mindennap sirok es nem tudom mit csinaljak mert nagyon szar
dec. 11. 13:31
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Az elhanyagolás is bántalmazás. Amúgy nem megbántásból, de teljesen ugyanazokat a dolgokat írod le, látszik, hogy totál rá vagy állva a témára. Nem is ismerted igazán, nem jelentettetek sokat egymásnak, szóval ez nem róla szól, hanem arról, hogy a sosem volt apaképet gyászolod. Feltétlen gyászterapeuta!
dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Nem nekem kellett volna leszoktatni a dohanyzasról ??? Miert nem tette le ?!Minden a rohadek cigaretta miatt van tan mondtam neki egyszer de nem szalltam ra:((((
dec. 14. 17:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!