Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukam halt meg hogy dolgozza...

Apukam halt meg hogy dolgozza fel aki nem tudott elköszönni sem es nem is volt olyan jó a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

nov. 28. 17:27
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Jaj légyszi komolyan... Nem, nem neked kellett volna, nem is tudtad volna. Minden függő akkor tud leszokni, ha ő maga akarja, ha ő maga úgy dönt. Ha nem akarja, akkor nincs a világon senki, aki le tudná őt szoktatni, ez nem így megy. Ha rászálltál volna valószínű kiosztott volna téged a kéretlen tanácsaiddal, és még annyira se foglalkozott volna veled. A cigi sem kényszerből került a szájába, ő maga döntött így. Ne romantizáld túl, nem volt se jó ember, se jó apa, és nem, nem tudtad volna megmenteni. Bocsi, de ez a kemény igazság.
dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Az a baj ranezek a fenykepere es sajnalom mert lehet beteg volt mar ,es elkepezelem ahogy meghalt ez van a fejembe ,es nem talalkoztam vele tobbszor ,iszonyat amilyen szar napjaim vannak elegem van egyszeruen megakarnek konnyebbulni mindig gondolkodok amik az elonyomre valnak akkor megkonnyebbulok hogy en mit nem kaptam meg es mibe hibazott ő,aztan a melybe rant amiket en tehettem volna es akkor rohadt melyen vagyok
dec. 14. 21:40
 53/56 A kérdező kommentje:
Nem sok kell hogy csinaljak magammal valamit mert iszonyat melyen vagyok depresszioba egyedul vagyok a kutyat nem erdeklem de majd ezt is visszakapjak amilyenek velem azok akik tudjak mibe vagyok
dec. 14. 21:41
 54/56 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen gyerekkorod volt! Ne magadat hibáztasd, ez teljesen az ő saruk! Gyászterapeuta minél előbb! Kívánom, hogy legyél jobban!
dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Mert megis mit tehettel volna? Egyreszt az esemenyek igen nagy reszeben gyerek voltal, vagyis teljesen tehetetlen az egesz dologgal szemben, ez az o felelossege lett volna, amit hat finoman szolva is eltolt, de ez van, sokan jarnak igy, ilyen az elet. Az ilyen elcseszett csaladi elet ugyanugy resze sajnos a vilagnak, mint az, hogy reggel felkel a nap este meg lemegy. Nem jut sajnos mindenkinek alanyi jogon a tokeletes csalad, kb szerencse kerdese, kinek milyen szulo jut. Kiksoru voltal, ami azt is jelenti, hogy nem cselekvokepes torvenyileg sem, igy semmi felelosseged nincs abban, ami mar a legeslegelejesn megtortent. A kesobbi tortenesekben sincs tul sok felelosseged, inkabb esetleges, ilyen mi lett volna, ha spekulaciok, amibe meg teljesen felesleges belemenni. Intezd el annyival, hogy shit happens, es eld tovabb az eleted, en is ezt teszem egy nagyon hasonlo helyzetben. Amugy nekem is rohadtul fajt. De valahogy tudni kell racionalizalni. Legalabb probald meg ahelyett, hogy igy atadod magad az erzelmi szrfolyamnak. Gondolom, apukad sem szeretne, hogy igy elj, erre is gondolj, hatha ez fog segiteni.
dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
100%

Öszinte részvétem!


Nekem az segített, hogy pszichologushoz mentem.

Egy nagyon jó fej, empatikus szakember volt, rengeteget köszönhetek neki, hogy helyre kerültek bennem a dolgok

jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!