Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukam halt meg hogy dolgozza...

Apukam halt meg hogy dolgozza fel aki nem tudott elköszönni sem es nem is volt olyan jó a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

nov. 28. 17:27
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Utolsó én ertelek az enyem se tett sokmindent ertem az anyam sem,de bennem is volt hiba szóval nem tudom,annyival konnyebb lenne nekem ha eltudtam volna koszonni vagy nem okoztunk volna egymasnak kiskoromtol fajdalmat
nov. 29. 13:35
 22/56 anonim ***** válasza:
74%
Amiatt tényleg ne ostorozd magad kérdező! Egy kisgyerek nem tehet semmiről, nem vagy született pszichopata sem, egy gyerek alá-fölé rendeltségben van a szüleivel, ergo nem kölcsönösen bántottátok egymást, hanem ez teljesen a szüleiden múlt! Nagyon sajnálatos, hogy ilyen légkörben neveltek, ez az ő hibájuk volt! Ezzel neked annyi dolgod van csak, hogy tanulj belőle, vond le a megfelelő következtetést és te ne ilyen szülő legyél, mint ők!
nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
De nagyon csúnyan viselkedtem es beszeltem a szüleimmel igaz ők is vitaztak ezt kellett hallgatnom tizenevesen ,aztan bekerultem lakasotthonba ott is ment a csesztetes es engem bantottak az iskolaba is mielott a lakasotthonba nem kerultem, nem emlekszem arra se hogy bejottek volna megvedeni talan egyszer , apam csinalt egy olyan dolgot a hazunkkal amit nem kellett volna allitolag megfenyegették azutan lekö..tem ,nem vagyok cigany magyar vagyok, de ezt a viselkedest vele szembe nem kellett volna nem azzal műveltem aki megerdemelte volna,azutan mindenki arra amerre lat,azutan latogattam is meg nem is jóba is voltunk meg nem is a ki nem mondott szavak egymas fele szeretlek bocsass meg :( en nem leszek szulo nem kell gyerek,most komolyan ezek utan ti a helyembe nem ragodnatok?
nov. 29. 14:14
 24/56 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem értetted az utolsó kommentem: azért ne ostorozd magad, hogy olyan gyerek voltál, amilyen! Ők voltak a szülők, elvileg ők feleltek érted, nekik kellett volna nevelniük téged, nem a gyereknek a szülőt. Ha a gyerekkel ekkora gondok vannak, ott a család a sz.r, a gyerek csak a tükre ennek! Nem, ezen nem rágódnék, maximum azon, hogy miért ilyen prikézsiák jutottak nekem szülők gyanánt... A gyereket meg példának írtam csak.
nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Biztos vannak durvabb csaladok is nem mondom de ez sem jó ..
nov. 29. 14:19
 26/56 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként ahol pedig lakásotthonba kerül a gyerek, ott óriási gondok voltak a szülőknek nem nevezhető donorokkal... Régen rossz, leszerepelt emberek. Kivétel, ha a szülők halála miatt történt így, de nálatok egyértelműen nem ez volt a helyzet.
nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
En nem hibaztatom egyiket sem ,vagyis de mert bennuk is volt hiba,de lehet olyan rossz voltam hogy nem tudtak nevelni azert kerultem lakasotthonba is ,mert az utcaba a számat hallották ,de erre az is rátett hogy engem nagyon bantottak az altalanos iskolaba is
nov. 29. 14:21
 28/56 anonim ***** válasza:
74%
Jaj hagyjuk már... Nincs rossz gyerek, a szülők / felnőttek b.sszák el a dolgokat minden esetben. Gyereket nem kötelező csinálni, ha meg már csináltak, kutya kötelességük lett volna normálisan nevelniük. Nem értem, miért futsz ilyen emberek után, de komolyan... Ne idealizáld őket, nem voltak jó emberek. Pofám sülne le azonnal csontig, ha a gyerekem lakásotthonba kerülne.
nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
74%
A halál bármikor bekövetkezhet. Az ember halandó, ráadásul hirtelen-váratlan halandó. Nincs mit tenni. Neki nincs dolga veled, ez a te feladatod. Este fogod magad és elbúcsúzol tőle. Magadnak kell feldolgozni, meg segítünk ha tudunk.
nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
Olyan mintha ez egy remalom lenne vagy egy alom es nem lennr valosag nem hiszem el,nem tudom megvaltoztatni a megvaltozhatatlant ujra előjött olyan mint az elején
nov. 29. 20:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!