Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves lány vagyok, szerintet...

25 éves lány vagyok, szerintetek hány évesen menjek férjhez és hány évesen szüljek?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik már 30-35 évesek vagy több mert nekik már jó rálátásuk van a korok előnyeire és hátrányaira. Tehát ők gondolom, meg tudják, mondani miért jobb 30 évesen szülni mint 25 évesen vagy fordítva stb. Előnyei és hátrányai annak, hogy 30 fölött vagy alatt szüljek és házasodjak?
2010. okt. 21. 21:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
még mindig nem értem miből gondolja, hogy másnak, aki mondjuk 30 évesen szült, nem éppen ez volt a terve... miből gondolja, hogy nekik nem úgy jött össze, ahogy akarták??? Vagy akkor épp te vagy olyan, aki úgy véli, hogy csak az a jó, ahogy ő gondolkodik?
2010. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

18:57 köszi...

Én helyesbítettem és írtam, hogy az "öreg" szót miért tettem idézőjelbe, természetesen nem azt tartom "öregnek" aki akkor talál rá a szerelemre, hanem aki tudatosan vár, mert manapság milyen "gáz" korán férjhez menni...kinek a pap, kinek a paplan... Van egy kedves pár ismerősöm akik 43 évesen kötötték meg első házasságukat és mindennél büszkébb vagyok rájuk, szóval itt nem a szó szoros öregséggel volt a bajom, hanem a csinált "tapasztalatszerző, egzisztenciát-teremtő, tudatos szingliktől akik rosszul vannak a házasságtól huszonéves korban..."

köszönöm, hogy írtál egyébként:) most már megyek

2010. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
És egy idegen párról hogy tudod megállapítani, hogy ők a direkt-szingli kategória 30-ig, vagy pedig a "nemjöttössze a gyerek 40 éves korig?" Hmm? Azért ennyire nem kéne mások magánéletébe vájkálni, és az orrunkat beleütni. Senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mikor megy férjhez és mikor szül.
2010. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem állapítom meg én idegen párról ne érts félre...sőt...én azokhoz szóltam, akik megszólták a fiatalokat...azokat akik korán esküdnek. És igen, igazad van mindenkinek a privát problémája hogy 18 évesen vagy 4o évesen esküszik...senkinek semmi köze hozzá

Na mentem, téma részemről lezárva

2010. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
11%
Okos, majd olvasd vissza, mert szerintem senki nem ítélte el azt, aki fiatalon megy férjhez. Lehet, hogy tényleg nehezen megy az értelmezés :-)
2010. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ok, rendben. Kicsit kiakadtam bocsi :) De nem rád, hanem magunkra, nőkre, anyákra, feleségekre, emberekre...


Annyira elkeserítő, hogy azok, akik fiatalon mennek férjehez, alapítanak családot, "fújnak" a mindezt későn tevőkre, és fordítva. Hihetetlen...


A lányom osztályában (10 évesek) vannak 30 körüli szülőpárok és vannak 50 fölöttiek is. Nekem soha, de soha nem jutna eszembe, hogy valakit a "kora" miatt ítéljek meg/vagy el. Kizárólag azt nézem, milyen ember az illető. És akkor sem elítélem, maximum vele nem haverkodom.


Van amúgy a 30-as korosztályú szülőkből nagyon b.nkó, és van nagyon aranyos is, akikkel összejárunk. Ugyanúgy az 50-esekből is.

2010. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!