Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves lány vagyok, szerintet...

25 éves lány vagyok, szerintetek hány évesen menjek férjhez és hány évesen szüljek?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik már 30-35 évesek vagy több mert nekik már jó rálátásuk van a korok előnyeire és hátrányaira. Tehát ők gondolom, meg tudják, mondani miért jobb 30 évesen szülni mint 25 évesen vagy fordítva stb. Előnyei és hátrányai annak, hogy 30 fölött vagy alatt szüljek és házasodjak?
2010. okt. 21. 21:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%
Ezen jót nevettem egyik hozzászóló írta: egy 25 éves nő már érett az anyaságra, de 30 fölött már öreg. Ezek szerint van 5 éve mindenkinek?! De érdekes is lenne, ha így működne a világ :) (Még a könny is folyik a szememből a nevetéstől).
2010. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
52%
Ha megtalálod életed párját házasodj ha készenálsz az anyaságra szülj. A társadalmi elvárások miatt ne szülj az első depreszios munaknélküli lúzernek, ha még a tini korodat éled és bulizol, alkesz vagy ne szülj csak mert a gyerek hiányzik. Tarts önvizsgálatott aztán dönts.
2010. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 22:19-es!

Kívánom neked, hogy minden a tervek szerint haladjon! Azért majd olvasd vissza pár év múlva az irományodat :-)

2010. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 22:19

Látzik h még otthon laksz és nincs gondod semmire :) Bár csak én is így látnám a dolgokat. Tudod én a te korodban hasonlóképpen gondolkodtam és azt 25 éves koromban gyerekem lesz meg férjem... na most eltelt 3 év azóta megjártam Angliát és a poklok poklát és és most megint ebben a szar országban húzom az igát és ma már tökre másképp látom a dolgokat! PEDIG CSAK 3 ÉV TELT EL,de felnőttem... ez van!

A kérdésre visszatérve, 30 évesen sem leszel öreg a szülésre... olyan idétlen aki ezt mondja. Akkor szülj mikor lesz melletted egy biztos társ és azt érzed h igen szeretnék végre egy gyereket! Ez nem kor függő sztem!

23L

2010. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell leszavazni azt, aki már korán családot akar alapítani? (bár a 25 már nem korai, hanem ideális) irigykedünk, hölgyek? mert valaki nem 30on túl keresi még az igazit...
2010. okt. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
60%

22:19-es vagyok.

Persze kicsit sarkítottam, de ha látnátok az "öreg" szót idézőjelbe tettem. Tehát nem tartom vénnek aki házasodik. Aki akkor találja meg a párját, hát Istenem...akkor akkor házasodjon és utána szüljön.

Én 3 éve vagyok a párommal és igen nagyon jól kijövünk, és magabiztos, komoly kapcsolatban élünk. Nem értem miért kellene megszólnotok. ha én 3o előtt szeretnék gyereket, 3o előtt szülök, ez az én privát dolgom. Nem a rózsaszín felhőből beszélek, tudom mit jelent egy gyerek, tudom mit a házasság. Talán savanyú a szőlő, hogy van akinél hamarabb kopogtat a szerelem és a komoly kapcsolat? Nem pedig 3o évesen túl az életemnek majdnem felén?! (most nem azokat akarom bántani, akik nem találták meg a párjukat 3o előtt, ez azoknak szól akik megszóltak engem)

És nem nem lakom otthon, aki ezt írta téved. 35o km-re lakom a családomtól, és jelenleg a páromtól is 1oo km-re szóval tudom mit jelent a kihívás. Ráadásul nem Magyarországon élek, szóval ameddig semmit nem tudtok, ne támadjatok már.

Ez annyira jellemző, lehurrogjátok aki más mint Ti.

Aki 3o év felett szül a saját gondja, a kérdés az volt "TI MIT JAVASOLTOK?"(oké elsősorban az idősebbekhez szólt, de miért ne írhattam volna én is?)

A másik a genetikai betegségek száma egyre növekszik az életkorral 3o fölött 25%-al, negyven fölött majdnem duplája.

A fiatal anyák türelmesebbek és energikusabbak.

(már aki, természetesen).

Egyébként meg nem értem egy teljesen normális hangvételű kommentre miért kell így felcsattani...azért mert én fiatalon szeretnék szülni még nem vagyok sem elmebeteg sem hülye. Csupán Ti gondoljátok ezt. De hadd gondoljátok. Engem nem zavar. 6o évesen is lehet házasodni és szülni is...:-S

2010. okt. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

37 éves vagyok, van négy gyermekem.

24 éves voltam, mikor az első született. 27 mikor a második.

30 mikor leváltam.

33 mikor a második férjemtől a harmadik gyermekem született.

35 mikor a negyedik.

2002-be érettségiztem estin, most harmad éves főiskolás vagyok. Négy gyerek mellett. Mindezt elvégezhettem volna míg egyedül álló voltam, sokkal könnyebb lett volna.


Én azért választottam az első párom, mert 24 voltam, és beijedtem, hogy mikor lesz férjem és gyerekem! Hát nagy hiba volt!


Akkor kell férjhez menni és szülni, mikor megtaláltad az igazit! Mitől lennél boldogabb, ha 30 előtt szülsz, majd elválsz mert elsietted? Kezdheted elölről!

Nagyon sok boldog, 40 éves babás anyuka van! És nem öregek! Megvan nekik a biztos családi háttér, van saját lakás, munkahely (nem mindegy, hogy 25.000 gyest kapsz, vagy gyedet és van hová visszamenned dolgozni).


Az ilyen dolog egy életre szól (általában), nem életkor függő!

2010. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
A kérdésre csak te tudhatod a választ, meglátod az élet mit hoz számodra. Élj nyitott szemmel, felelősen.
2010. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
38%

22:19-nek és 02:19-nek azért igaza van.

Persze aki haláláig a jövőjét akarja alapozgatni, tegye, szíve joga, csak értelme nem sok van.

(Nem az itteni válaszolókra meg a kérdezőre gondolok, mielőtt valaki magára venné, de ilyen is van elég sok...)

2010. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Ha 30-35 évesek válaszát várja, akkor nem tudom, a 20 éves gyerektelen (fiatal anyuka szeretnék lenni típusú) nők miért írnak? Talán nem tudnak olvasni? Vagy olvasni tudnak, csak értelmezni nem?!
2010. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!