Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel jobb annak, aki...

Mennyivel jobb annak, aki huszonévesen alapít családot?

Figyelt kérdés
Én 31 éves vagyok, és még a barátommal sem élek együtt. Míg mások már az egyetem alatt megismerkednek valakivel, összeházasodnak, és lesznek gyerekeik is. Mennyivel jobb neki, hogy míg fiatalok addig rátalálnak az igazira, és nem később kell már ezekkel a dolgokkal foglalkozniuk, mert már nekik mindenük megvan, minden stabilitás megvan, meg szebb is, aki huszonévesen megtalálja az igazit, és akkor is megy férjhez.
febr. 5. 12:38
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
50es azon ilyenkor senki nem gondolkodik, mert olyan nagy a szerelem, hogy úgyse...
febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
93%

Attól még, hogy nem a nagyszülőknek szülünk, attól még a nagyszülőnek nagyon fontos szerepe van a gyermek életében. Tudom, hogy manapság sajnos a nyugdíjkorhatár kitolása miatt kevésbé tud részt venni a nagyszülő a gyermek életében, de ő olyasmit tud adni a gyermeknek, amit a szülő nem tud, részben, mert a szülőnek nincs annyi ideje, nincs annyi tapasztalata, és megoszlik a figyelme. És hogy valaki időskorára nem akar unokázni, az az ő dolga. Szerencsére nem ez az általános.

Azt meg hagyjuk már, hogy kisebb korkülönbséggel a szülő jobban megérti a gyerekét. Ez nem a korkülönbségen múlik. Sokszor a nagyszülő sokkal megértőbb. Már csak azért is, mert ő már jobban tudja, mi fontosabb az életben, és mi kevésbé.

febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom annyival jobb, ha fiatalabb, hogy ha valami baj van, akkor még időben tudnak lépni és orvosilag beavatkozni. 30 plusszosan már nagyon ketyeg az óra.


Frissebb a test, jobban regenerálódik.


Más előnyet nem látom a fiatalon szülésnek.

febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
50 nagyon fáj neked látom hogy valaki nagyon életképes és gyerek mellett is tud karriert építeni meg boldogul.
febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
84%
25-30 között családot alapítani valóban ideális lenne, de az élet sokszor közbeszól. Vagy a megfelelő partner hiányzik, vagy a minimális anyagi biztonság. Ha ezek nincsenek meg, hiába szeretne az ember fiatal szülő lenni. Alkalmazkodni kell és megtalálni az adott helyzet elónyeit.
febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!